KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 3 hónapja #9409 Írta: Szépmezőszárnya
Szépmezőszárnya válaszolt a következő témában: Gaggia Magenta Plus 10 másodperces "espresso"
Márpedig arra :D.. Szerintem az egyik legihatóbb az árát nézve. Sokat próbáltam, de gyakran visszatérek rá, ízlések ugyebár. Karossal persze én sem azt erőltetném, de az automata más világ. Erre hamar rájön, aki használja. De a Gaggiánál megnézheted, hogy, ha lecsavarozod a központi egység tetejéről a szelepet, mi van alatta. Sajnos nem tudom, de ha rugó+golyó, akkor egy hosszabb rugó sokat segíthet a dolgokon. Egyébként nálunk a Philips-nél is egyben volt a pogácsa, kemény és száraz, mégis ihatatlan savanyú vizet főzött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #9410 Írta: FoM
FoM válaszolt a következő témában: Gaggia Magenta Plus 10 másodperces "espresso"
Ezt még meglátom. Nem tudom mit fog szólni a vejem ha azzal állok elő, hogy szedjük szét a kb. egyhónapos gépüket. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #9411 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Gaggia Magenta Plus 10 másodperces "espresso"
Elárulom... mi sparos budget kavet nyomunk. Az akcios neha nem olyan minöség de az ügyfelek szeretik,persze jó automata gép kell. Mi saeco magic-el nyomjuk.2db.van belőle. Kb. 20 évesek. A pipacsövön kell cserelni a tömítéseket és a kpe-n a dugattyúét. Ha a daraló jól be van állítva és a kés sem kopott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #9412 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Gaggia Magenta Plus 10 másodperces "espresso"
Hello!
Akár az is lehet.
A központi egység zacc kidobó rúdja könnyen jár?
A másik. Le kell mérni a bedarált kv. mennyiséget.
Ez egy Saeco Intelia tul.képp. Ajtó kinyit, KPE kivesz. Laposcsavahúzó be az ajtókapcsolóhoz (fül mutatja az ajtó), másik csavarhúzó a KPE mikrokapcsolóhoz (hornyolt meghajtótengelytől 1 óra irányában egy horony benne a kapcsoló műanyag kalapácsa)
Egy kitárázott edénybe beledaráltatsz és leméred sztem 7g körül OK.
De sztem ez is optidose tech. így ha szorult a KPE át fog verni, mivel a szorulást kv-nak gondolja, szorul, tehát sok a kv így visszavesz. (sztem)
De Secondbolt tudja a tutit.
KAPCSOLÓT KERESNI, KAPCSOLÁST GYAKOROLNI KIHÚZOTT GÉPNÉL!
TÉNYLEGES KAPCSOLÁST SZIGETELT NYELŰ SZERSZÁMMAL, FIGYELVE, ÓVATOSAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #9413 Írta: Szépmezőszárnya
Szépmezőszárnya válaszolt a következő témában: Gaggia Magenta Plus 10 másodperces "espresso"
Hali!

Nekem inkább kijelzős Minuto-nak tűnik, a darálási idő 5 fokozatban állítható. Egy új gépnél egyébként annyi zsírt kennek a központira, amennyit én 1 év alatt használok, nehezen hiszem el, hogy máris szorulna pár hét után. :D Hőmérséklet is állítható, azzal is lehet játszani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #9414 Írta: Zsuzsanna.Hidvégi
Zsuzsanna.Hidvégi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok. Ma vettünk egy Delonghi perfecta esam 5500 gépet, isteni finom kávét készít. Ami érdekes számomra hogy bekapcsolás után a felfűtési időtartam kb 3 perc vagy több. Mi lehet ennek az oka? Tudnátok segíteni? Köszönöm szépen előre is a választ.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.462 másodperc