KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 4 hónapja #9391 Írta: csabi710
csabi710 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők s20
Valószínűleg megszorul a tartályban a mágnes. Azt kell kitakarítani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9392 Írta: Szépmezőszárnya
Szépmezőszárnya válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!

Lehet a központin a pipa van elrepedve. Videót esetleg tudnál csinálni a folyamatról?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #9393 Írta: Keca
Keca válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Most arra jöttem rá ha közelebb kerül a tartály 1mm-el, ill az úszó a jelvevőhöz akkor már elalszik a kijelzőn a vízhiány jelzés ! Úszót ehhez a készülékhez sehol nem találtam ,csak komplett tartályt ami nagyon drága.. Így elsőkörben lehet megrendelem a kis érzékelőt ami 4300 ft ..Hátha a gyengesége a baj..
Közben csináltam 1 videót erről a hibafeltárásról megpróbálom csatolni..
Sajna a videó nem megy,mert mp4.. De csak az látható rajta amit leírtam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9394 Írta: Keca
Keca válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők s20
Köszönöm a választ! Ellenőriztem az úszó szépen lebeg fent és nem merül le vagyis nem telik meg vízzel.. Talán így az úszóval szerintem nincs baj

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9395 Írta: Galgy
Galgy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!

Azt is kicseréltem, és ugyan úgy folyik. A videon most valamennyi víz a kávé kifolyón is folyik , de általában az összes víz alul szokott elfolyni. Csak youtube-on keresztül lehet videot csatolni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #9396 Írta: Szépmezőszárnya
Szépmezőszárnya válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Így látatlanba az tudom mondani, hogy dugattyú henger, hengerfej is el tud repedni...másra hirtelen nem tudok gondolni abban az esetben, ha minden tömítés új.. csak nyomás alatt lehet látni a repedés pontos helyét.
Videó linkje szerintem elég.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.495 másodperc