KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 4 hónapja #9385 Írta: Galgy
Galgy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Csőstül jön a baj, most édesanyám saeco xsmall gépe rakoncátlankodik. Amikor bekapcsolom, a helyett hogy megcsinálná az öblítést és a kávé kifolyón kijönne a forró víz, a tömörítő egység tömörítő tengelye mellett engedi ki a vizet. Amely rendszerint a gép oldalán szépen kifolyik az asztalra. A kávé lefőzésénél rendesen működik, majd mikor kikapcsolom átöblítés helyett, szintén alulra nyomja a vizet. Nem tudom a kávégépek pontos működését és így a hibát se tudom mi okozhatja. Valaki találkozott már ezzel a problémával?

Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9386 Írta: Szépmezőszárnya
Szépmezőszárnya válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!

Nyitott ajtónál nézted az öblítési/főzési folyamatot? A hengerfej tömítés lehet laza lett és meggyűri a henger.. A kávé, mivel sűrűbb nehezebben szökik el ott, de a víz könnyen tud. Nálam megesett már.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9387 Írta: Galgy
Galgy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!

Igen nyitott ajtónál néztem, szépen látszik hogy a tengelyen folyik végig le és aztán megy ki az asztalra. Tömítéseket 2 hónapja cseréltem a tömörítő egységben, és a pipacsőt tömítésekkel együtt cseréltem, mert már elég rosszul néztek ki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #9388 Írta: Keca
Keca válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők s20
Üdvözlök Mindenkit! S20 SIEMENS kávéfőzőnknél nem érzékeli ha tele a víztartály :( Vki tud tanácsot adni ,hogy tudom leellenőrizni mi a probléma oka.. Köszönöm előre is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #9389 Írta: csabi710
csabi710 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők s20
Egy mágnest tegyél oda, ahol a viztartályban van az úszó. Ha úgy jó, akkor az úszót kell cserélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #9390 Írta: Keca
Keca válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők s20
Köszönöm a választ! Mágnest nem találtam.,de kipróbáltam az üres tartálllyal és ahogy mozgatom elalszik..De létehzet,hogy az úszó csak részben rossz? Vagyis hol jó hol nem? A jeladó,vagy jelvevő gyengülhet netán? Mert most szészedett állapotban (nincs köztük a burkolat) És így emelgetem a tartályt szépen elalszik ha visszateszem világít..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.616 másodperc