KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 5 hónapja #9325 Írta: razor
razor válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, ami nem függ össze a géppel ,de az is lehet mégis
,a lényeg 2 hónapja vettem észre, hogy muslicák repkednek a konyhában és a kávégép körül ,már felforgattuk az egész lakást, hogy mire jönnek ,de nem találtuk meg a forrást idáig sem és, azt vettem észre ,hogy a zacctartóba kis kukacok vannak gondolom ebből lesznek a muslicák ,még mielőtt arra gondolna mindenki, hogy ótvar, koszos,penészes minden NEM!!! hetente mosom a kpe-t és a gépet a zacctartót 2-3 naponta ürítjük,tegnap ürítettem ma belenéztem megint volt benne kukac és 5-6 adag lett lefőzve vele.Kérdés mitől lehet ez létezik, hogy a kávébabban vannak benne és a meleg hatására kelnek ki ,vagy ez tök hülyeség, ugyan azt a kávét isszuk 6 éve és ,csak most 2-3 hónapja van ez.Köszönöm, ha valaki érdemben hozzá tud szólni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #9326 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Már láttam számtalan ilyet. Lehet hogy a KPE-t elmosod de alatta, mögötte gondolom van némi vizes zacc. Nem tudom milyen gépről van szó de ott biztos hogy nincs rendesen tisztítva valami.....és a kávébabból nem kelnek ki kukacok! A zaccpogácsák egybe vannak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #9327 Írta: razor
razor válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Spidem villa ,6 évig nem volt, csak most utolsó 2-3 hónapban ?a gép nem járt még szervizben ,mióta nálam van kb 2 éve volt vele egy kis gond egyik vízkő mentesítésnél eldugult a bojler ,akkor szét lett szedve azóta nem volt gond vele.
Vizesnek vizes a zaccpogácsa ,de ahogy a kpe kidobja egybe marad ,de ha kézzel megfognám szétesne ,nem csúcs kávét iszunk sima karavánt ezt szoktam meg, ezt ittam a gép elött is ezért.
De hogy kizárjuk a gép tisztán tartásos dolgot ma összepakoltam kivittem a garázsba, majd beállítottam az utódját odea giro-t 2főzés után, már ezt is lepték a kis bu.ik nem sok 5-6 db, de idegesít, már a kávé is másfajta direkt kíváncsi leszek reggel lesz e kukac a zacctartóba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9328 Írta: Szépmezőszárnya
Szépmezőszárnya válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hello!

A kérdésen az lenne, hogy nem selejtez le/bont valaki Saeco Magic gépet? Sajnos, ami nekem kellene alkatrész, nem találni hozzá.. hátha valakinek lenne: gőzcső, csészemelegítő lap, kávékifolyó-takaró.

Köszi előre is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9329 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Csörgess meg Magic ügyben. Gőzcső van vadi új. talán takató is.
Lehet van egy komplett gép is.
06203360949
Üdv. Péter

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9330 Írta: Virg-Jzsef-facebook
Virg-Jzsef-facebook válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv Mindenkinek!
Segítséget kérnék.Vettem egy Viennát és olyasmit produkál,mintha későn zárna a boiler csap. Lefőz,elindul lefele a KPE és a végén nagy nyomással kifúj egy adag vizet.A vízből jut a csepegtetőbe,de java része a csepegtető ill. a zaccfiók alól folyik ki.
Már a 3. csappal,KPE-vel próbálom,de ugyanaz.A csapban új dugó,tömítések,nem akad,könnyen jár.A kávé nincs túlőrölve,inkább picit durva.
Egy video.hátha így egyyszerűbb:

Köszönöm szépen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.219 másodperc