KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 4 hónapja #9319 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Köszi Natloz.
Sajna ezen túl vagyok.
Igazából nem történik semmi a két gomb együttes nyomására.
Próbáltam bekapcsolt géppel, utána dupla gomb nyomás+bekapcsolás, utána dupla gomb nyomás+hálózati kábel dugás, de semmi.
5mp, 10mp gombtartással.
Egyébként tesztben minden működik.
Üdv. Péter

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9320 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Ja bocs, és kikapcsolt gép és két gomb tart 5 ill. 10mp, de semmi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9321 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szerintem az a program már fut. Kapcsold be a gépet tegyél egy edényt a gözcső alá fordítsd el a gombot és várj....ha nem indul el a víz 3 perc után sem akkor passz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9322 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Régi Saeco Roma , 2 ilyen gépem van a probléma az egyiknél a csésze melegítő,felforrósodik a kezedet nem tudod rátenni,a melegítő már lett cserélve! A másiknál pedig a bekapcsolás után azonnal elindúl a darálás és a központi egységet felnyomja a magasnyomású szelepre és megszorúl,annyira,hogy úgy kell lebontani a KPE a helyéről! Mi lehet a probléma? Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9323 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hello!
Natloz, tulajdonképpen igazad volt.
Nem hagyott nyugodni a dolog. Ez lehet lusta Dick.
Dupla kv gomb nyomva+hálózatra dugás+ dühből dupla kv gomb nyomvatart mérve 40mp és ürítés a tálcába. Kikapcs/bekapcs, villogás ezerrel. Melegvízcsap kinyit, ott felejt mert dolgom volt és kb. 10 perc után elkezdi a víz leengedést. Most mértem 7 percenként szakaszos vízleengedés, tehát elindult a prg. Most talán lesz holnapra vmi.
Köszi a tippet, majd beszámolok.
Üdv. Péter

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9324 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
2 tartály víz szakaszosan leengedve (mentesítés) 4 tartály folyamatosan lengedve (öblítés), most OK!!!
Így még egyiknél sem jártam, bár az össz folyadék mennyiség így kb. Exprelia. Csak a folyamat kb. 3-szor olyan hosszú.
Köszi.
Üdv. Péter

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.542 másodperc