KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 6 hónapja #9157 Írta: zoolee10
zoolee10 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Telefonról írtam így kicsit értelmetlen lett. Tehát eddig lefelé nézett a gumi a rugó végén most én felfelé fordítottam. Most működik. De előzőleg is működött. De akkor hogyan? Szóval kérdés: merre kell állnia a guminak a rugó végén?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja #9158 Írta: bogi
bogi válaszolt a következő témában: Delonghi Magnifica ESAM 3000 hiba (felkiáltó jel világít)
Tisztelt "Kávékorzó-sok" !
Delonghi Magnifica ESAM 3000 hibakeresésében kérném szíves sgítségetek!
A gép áram alá helyezés után a főzőfejet a felső holtpontra állítja. A bekapcsoló gomb megnyomása után pedig hibajelzést küld piros felkiáltójel világít, nem történik semmi a főzőegység a felső holtponton marad.
Kérem segítsetek mert nem találom a hiba okát!
Köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #9159 Írta: ANDREAS52
ANDREAS52 válaszolt a következő témában: Bosch Verocafe rövid ideig darál csak
Bosch Verocafe gépem romlott el. Kedves fórumtársak, tanácsot kérnék: pár másodperces darálás után kávéért reklamál a gép, habár van bőven a tartóban. A darálót szétszedtem, megtisztogattam, a panel épnek tűnik, ennek ellenére fennáll a hibajelenség. Mi lehet az ok ? Köszönök minden hozzászólást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja #9160 Írta: Robi1978
Robi1978 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, Saeco Lirika 9851/01 kavéfözőm van, kb 1 hónapja bekapcsoláskor a vizet nem az alátett pohárba engedi, hanem kifolyik a gép mellett. A kávét rendesen lefőzi, és kikapcsoláskor is enged ki vizet a pohárba. Rendszeresen tistítom a gépet, és volt vízkőmentesítve is citromsavval. Mi lehet a probléma?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #9161 Írta: waterbear
waterbear válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv minden kávéfüggőnek!

Adott egy Siemens Surpresso Compact gép, ami a tulaj elmondása szerint először csak nem darált, mostanra viszont már vizet sem enged, sőt a teli tartályt sem érzékeli. Bekapcsolás után a főzőművet bepozícionálja a helyére, felfűt (Eco gomb zölden világít) és a gőz kapcsoló elkezd villogni (légtelenítés), de ezzel párhuzamosan jelzi, hogy nincs benne víz, holott teli a tartály. A gőz kapcsolóra annyit reagál, hogy hoszabb állás, kihűlés után némi gőz jön belőle, de ennyi az összes reakció.
Nem úszókapcsolós, kérdés az lenne, hogy a fenébe érzékeli a tartályban a víz mennyiségét?
Találkozott-e valaki már ezzel a hibával?

Köszi előre is a válaszokat!
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja #9162 Írta: daveeeee
daveeeee válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, Talea Ring Plusból nem jön víz. Szerviz menüből indítva a pumpát, 0 az átfolyás. A pumpa hangja normálisnak tűnik. Szétszedtem, de hozzáértés híján, nem tudom mit vizsgáljak. A pumpa után még jön víz. A következő állomás a boiler, erről lehúztam a csöveket. Nem tudok átfújni rajta, ez átjárható kellene hogy legyen? Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 1.144 másodperc