KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 8 hónapja #9139 Írta: njani
njani válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Jura kávéfőzőnél ereszt a leeresztőszelep a tömítés csere után is! A végét is alumíniumra cseréltem. Kérdéseim, hogy a tolórudat is cserélni kéne? Létezik, hogy az egész leersztő szelepet cserélni kéne?Vagy esetleg valami más megoldás?
Válaszokat előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #9140 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Ha a karmantyús tomiteseket is cserelted akkor az aluminium veg nincs telejesen rautve a rud vegere.jartam igy nem volt eleg hosszu a furat az aluban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #9141 Írta: njani
njani válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszi a gyors választ, tényleg nehezen ment rá. Próbáljam meg jobban ráütni, vagy inkább rakja vissza a műanyagot?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #9142 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
A muanyag mar nem jo. Az alut usd ra annyira amennyire a muanyag rajta volt. Ha nem megy rajobban mint ahgy most all akkor esztergalyos 1mm felszabalyoz a vallabol.de nem latom igy csak azt tudom mondani ha letudod venni az alut akkortedd melle a muanyagot es annyira kell felutni....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #9143 Írta: Tommi
Tommi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok
Philips 3100 v 3150 es gépem,miután kiviizkőtleniitettem nem öbliit a bekapcsolás után.A pumpa pumpál ,viiz nem jök ki a kifolyón.Minden más működik.Annyi még ,hogy kávékésziitéskor vmi mindig ciripel ,nyikorog.Amikor ezt csinálja darabosan folyik a kávé ...Köszi a segiitséget előre is! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #9144 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdvözlök Mindenkit! Olyan kérdésem lenne, hogy Bosch Benvenuto Classic gép hol leadja a kávét, hol nem . Amikor leadja nagyon jó, vastag habbal. Mi lehet a gép problémája? Egy másik kérdésem is lenne, Siemens EQ5 "close the door" hibajelzést ad, de az ajtó zárva, mikro kapcsolók rendben. Valahol még túlmelegedést írtak oknak, de be sem kapcsolja a kazánt. Mi lehet a gond? Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.471 másodperc