KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 10 hónapja #9109 Írta: revesz89
revesz89 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hello, esetleg valaki tudna segiteni.
Van egy Jura impressa 201 kávégépem és bekapcsolás után a zöld és piros kijelző felváltva villog, és kv-t nem tudok főzni rajta igy! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #9110 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Balogtibi írta: Hello
Egy saeco via venezia -hoz szeretnék egy szerviz manualt ,vagy egy rajzot az elektronikárol.Persze ha létezik ilyen :). Szerintem sokat darál ,és utána megsem mozditja a KPE t. SUP002ev köszi .


Szia!

Nincs ilyen, nem kell keresgetned.
Ha a darálás befejezése uán nem indul el a KPE, akkor a motorvezérlésben kell kereni a hibát.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #9111 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

revesz89 írta: Hello, esetleg valaki tudna segiteni.
Van egy Jura impressa 201 kávégépem és bekapcsolás után a zöld és piros kijelző felváltva villog, és kv-t nem tudok főzni rajta igy! :(


Szia!

Próbáld meg a rendszer vízzel való feltöltését. 1-2 dl víz kiengedése után át szokott váltani.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #9112 Írta: revesz89
revesz89 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hello,

Megprobáltam de nem reagál rá!
Ahogy bekapcsolom után 4 gomb zölden és 4 gomb pirosan a kijelzőn kijelző felváltva villog! Aztán vártam majd megszűnt a villogás de csak kis időre, tudtam főzni 1 kv-t kb és után megint villogni kezdett!Es ha lefőztem egy kv-t a kv pogácsa nem maradt szépen egyben ahogy szokott, hanem szétesett picit darabokra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #9113 Írta: weinmaker
weinmaker válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szolgálati közlemény!!!

A fórum apróhirdetési topikjában újra meg lehet hirdetni az eladó gépeket.
www.kavekorzo.hu/index.php?option=com_ku...y&catid=8&Itemid=494

Kávégép: Gaggia Classic PID, Quicmill 0650, San Remo Pod - Kávédaráló: Fiorenzato F64, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányok - Alternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, Kalita, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #9114 Írta: GeriSoft
GeriSoft válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv, érdekes kérdésem lenne a Krups gépekkel kapcsolatban. Eddig Saecom volt pár, mindből kivehető volt a belső ugye, és kellett is takarítani, zsírozni, stb.
Ez ugye tök zárt, vettem egy Essential display EA815A10 modellt. Ha ez elromlik mert lekoszolódik, akkor nem mondhatják, hogy nem garis, mert csak koszos volt, ugye? Hiszen nem tehetem meg, hogy tisztítsam (a gyári tabletta kivételével)
Vagy mi a tapasztalat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.659 másodperc