KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 10 hónapja #9103 Írta: Enosz
Enosz válaszolt a következő témában: központi egység
Köszönöm.kiméregetem a dolgokat.lehet tényleg 24 v a motor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #9104 Írta: kolondrum
kolondrum válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Mennyit kéne bírni annak a két gyűrűnek? Kaptam 3db sárgát tartalékba. Kollégámnak 6. Éve van benne gyári. Nem tökéletesen ülnek már, hasuk van kicsit, de nem kopottak. Jó hát nem nagy érték berakom az újat.
A menetes szár mióta megvan a gép ennyire van csak bekenve, mindig nézem nem e kevés rajta az anyag. Őt mivel kell kenni?
Nagy mennyiségben kaptam étkezésit áttetsző, de ilyen rizsszemnyi adagot kentem mindig a tömítések köré. Tán kevés? Köszönöm a választ!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #9105 Írta: Enosz
Enosz válaszolt a következő témában: központi egység
köszi a segítséget. szakember kimérte a panelt amin sem szakadás sem zárlat nincs. táp valóka a hogy mondtad 33 voltos. a motort is meghajtotta 30 voltal működött.de azt nem tudta megállapítani hogy 24vagy 30 voltos. visszaraktama gépbe,de sajnos csak erőlködik.lehet valami szakadás van lehet már kinyirta a táp. úgyhogy rendelek olyat amit mondtál és mikrokapcsolót is. köszi mégegyszer.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #9106 Írta: kolondrum
kolondrum válaszolt a következő témában: központi egység
A motoron csak van felségjelzés, bármi, amiből kiderül egy műszaki adat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #9107 Írta: Enosz
Enosz válaszolt a következő témában: központi egység
semmi nincs rajt csak gyártási év .Na de fejlemény van a géppel kapcsolatba. összeraktam hogy viszem akkor szervízbe. Bekapcsoltam és még a teszt üzem se indult el, motor csak búg .oké akkor tuti szervíz.Egy óra múlva akartam vinni, gondoltam még egy utolsó próba. hát csoda történt vagy nem tudom mi de működik a gép. Hogy mitől fogalmam sincs. Semmit sem csináltam vele. egy kicsit vizesebb maradt a kávé zacc, de ez legyen most a legkevesebb. kíváncsi vagyok azért mitől javulhatott meg és meddig lesz jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #9108 Írta: Balogtibi
Balogtibi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hello
Egy saeco via venezia -hoz szeretnék egy szerviz manualt ,vagy egy rajzot az elektronikárol.Persze ha létezik ilyen :). Szerintem sokat darál ,és utána megsem mozditja a KPE t. SUP002ev köszi .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.672 másodperc