KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 1 hete #9037 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

kerdig írta: Sziasztok! Egy Royal Professional szivat halálba. Összerakás után két panellel is a videón látható akadozó mozgást produkálja.
Van ötlet, hogy mi okozza?


Szia!

A procis panelt cserélted, vagy a táposat? Ha jó a motor akkor lehet hogy a proci szórakozik a tápon a triac vezérlésével.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #9038 Írta: kerdig
kerdig válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Este volt már kicsit. :) De úgy emlékszem, hogy mindkettő készletet oda vissza. Ma este még cserélgetem, de mielőtt szétszedtem ilyet nem csinált. Kicserélem a pocisat is, bár az egy coffe bar gépből van ( ugyanaz a cimke van rajta, csak benne van a rövidzár a csatin)

Ex: Carimali Systema E1
Jelnleg: Rancilio S27

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #9039 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Jó a polaritás és a kettő mikrokapcsoló is?

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #9040 Írta: kerdig
kerdig válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Csak a fehér fogaskereket cseréltem. a motor kapcsairól nem húztam le a vezetékeket, és a mikrokapcsolót még el sem éri amikor már léptető motorosat játszik.

Ex: Carimali Systema E1
Jelnleg: Rancilio S27

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #9041 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Vedd ki azt a világos oldalú mikrokapcsolót, és nézd meg hogy most mit csinál, merre indul el, meddig megy. Mérj rá a másik mikrokapcsolóra, jelenlegi állapotában a két szélső lába nyitott vagy zárt állapotban van. Szakadásmérés állapotban a multiméternek sípolnia kell.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #9042 Írta: kotovics
kotovics válaszolt a következő témában: Saeco Tale Touch
Szia

Kipróbáltam nagyobbra állítottam a dózist, de ugyanaz a hiba : változó 1-3 darálás még jó, de legkésőbb a negyedik főzésnél jön a töltsd fel a babtartályt hibaüzenet.. Táppanel is volt már cserélve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.359 másodperc