KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 11 hónapja #9031 Írta: Balogtibi
Balogtibi válaszolt a következő témában: Saeco incanto sirius
Hello mindenki
egy olyan problémám lenne a Sirius géppel hogy kávékészitésnél nem nyomja a vizet semmi hang ,simán kidobja a kávét.Bekapcsoláskor rendesen öblit jön a viz.Csináltam egy tisztitást tablettával rendesen végig megy nyomja a vizet.Minden müködik csak viz nincs :) lövésem nincs mi lehet a baj

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #9032 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Saeco incanto sirius

Balogtibi írta: Hello mindenki
egy olyan problémám lenne a Sirius géppel hogy kávékészitésnél nem nyomja a vizet semmi hang ,simán kidobja a kávét.Bekapcsoláskor rendesen öblit jön a viz.Csináltam egy tisztitást tablettával rendesen végig megy nyomja a vizet.Minden müködik csak viz nincs :) lövésem nincs mi lehet a baj


Szia!

Próbáltad durvábbra állítani az őrleményt?
A harmadik-negyedik főzést követően fog aktualizálódni az új beállítás.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9033 Írta: kotovics
kotovics válaszolt a következő témában: Saeco Tale Touch
Sziasztok

Nem tudom hogy valaki találkozott -e már ezzel a hibával, és tudna segíteni a megoldásban:

Saeco Talea Touch készülék kb. minden második darálásnál a "add coffee beans" hibát dobja.
2 ilyen gép is van ezzel a hibával jelenleg nállam. Már mindent cseréltem, ami a darálással kapcsolatos:
Daráló kitakarítva, kábelestől cserélve. Másik típusú talea gépben tökéletesen üzemel ugyanaz a daráló. Forgás érzékelő jeladó, kábelestől cserélve, másik típusú talea gépben az is tökéletesen üzemel. A darálót minden örlésfinomság helyzetben próbáltam már, de a hiba mindig előjön.
Ha valaki megoldott már ilyen hibát, megköszönném ha segítene.
Köszi előre is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9034 Írta: kerdig
kerdig válaszolt a következő témában: Saeco Tale Touch
Szia!
Lehet, hogy a motor áramát figyelő nagy fehér( a régebbi gépeknél) ellenállásnál lesz a hiba. Az átfolyó áram értékéből látja, hogy terhelt vagy üresen fut a daráló.

Ex: Carimali Systema E1
Jelnleg: Rancilio S27

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9035 Írta: kerdig
kerdig válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Egy Royal Professional szivat halálba. Összerakás után két panellel is a videón látható akadozó mozgást produkálja.
Van ötlet, hogy mi okozza?

Ex: Carimali Systema E1
Jelnleg: Rancilio S27

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #9036 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Saeco Tale Touch

kotovics írta: Sziasztok

Nem tudom hogy valaki találkozott -e már ezzel a hibával, és tudna segíteni a megoldásban:

Saeco Talea Touch készülék kb. minden második darálásnál a "add coffee beans" hibát dobja.
2 ilyen gép is van ezzel a hibával jelenleg nállam. Már mindent cseréltem, ami a darálással kapcsolatos:
Daráló kitakarítva, kábelestől cserélve. Másik típusú talea gépben tökéletesen üzemel ugyanaz a daráló. Forgás érzékelő jeladó, kábelestől cserélve, másik típusú talea gépben az is tökéletesen üzemel. A darálót minden örlésfinomság helyzetben próbáltam már, de a hiba mindig előjön.
Ha valaki megoldott már ilyen hibát, megköszönném ha segítene.
Köszi előre is.


Szia!

Próbáld ki azt, hogy öntesz bele 2 kávéskanálnyi darált kávét a billenőablakon keresztül, majd elindítod a főzést egy rövidkávéval. Ha így jó, akkor a szervizmenüben növelni kell tenni az őrlemény impulzusszámát.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.474 másodperc