KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
14 éve 6 hónapja #79 Írta: portafi
portafi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv mindenkinek! Jó hogy valakinek eszébe jutott megnyitni ezt a PID-es témát. Szerintem elég sokakat fog majd érdekelni ez a dolog. Ma csak úgy bele olvasgattam, majd egy két dologra reagálni is fogok.
Jelenleg teljes mértékben leköt a pörkölés, nem tudok mással foglalkozni mert mindíg ez jár a fejemben. Úgy néz ki, hogy megtaláltam a megfelelő szálat, ki is bogoztam és még egy kis simitás vár rá. Ha ez továbbra is úgy fog működni mint ahogy elképzeltem akkor majd azt is megosztom veletek. Hátha valaki kedvet kap hozzá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #80 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=portafi link=topic=329.msg11371#msg11371 msg=11371][/answer]
Én már kedvet kaptam a prököléshez !
Többszörösen tapasztalva, hogy a friss pörkölés más dimenzióba helyezi a kávét, az ízeket, beláttam, hogy nem kerülhető meg egy 'geek' számára, hogy maga pörköljön. :o
Várom, hogy mikor nyitod a házi pörkölésről a topicot !  ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #81 Írta: lorien
lorien válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=Monyesz link=topic=329.msg11380#msg11380 msg=11380][/answer]
A kávépörkölést (még csak viccből) már én is elsütöttem otthon. Néhány hónapja az asszony beíratkozott Iadozni, mindenféle kardokkal hadonászott már negyedik alkalommal :)

lorien.blog.hu
La Scala Butterfly, Mazzer Mini

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #82 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=lorien link=topic=329.msg11382#msg11382 msg=11382][/answer]
Akkor ezen a téren már előbbre tartasz, mert én otthon még nem jelentettem be, hogy várhatóan kávészag fog terjengeni a lakásban.  ;D
Esetleges füstről már nem is beszélve... :-X

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #83 Írta: Daemon09
Daemon09 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Van egy Saeco Vienna kévágép nálam, ami nem csinál semmit. Bedugom, de nem kapcsol be. Szétszedtem, de az üvegházas biztosíték jó. Mi lehet a hibája?

Előre is köszönöm a segítséget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #84 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=Daemon09 link=topic=284.msg11530#msg11530 msg=11530][/answer]
Kapcsoló jó ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.498 másodperc