KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
14 éve 10 hónapja #25 Írta: zass
zass válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=blaze link=topic=308.msg7735#msg7735 msg=7735][/answer]
Egy 15 éves Gaggia Espresso.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #26 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=zass link=topic=308.msg7746#msg7746 msg=7746][/answer]
ah, ertem. oke.

sok sikert vele ! :)

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #27 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=zass link=topic=308.msg7728#msg7728 msg=7728][/answer]
:o :o :o
Te szűzmária, ez egy cseppkőbarlangba is elég lenne !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #28 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
A kis Jura Vapore bojlere is kb ilyen. Azóta is áztatom citromsavas löttyben....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #29 Írta: leporti63
leporti63 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok ! Vettem egy használt Saeco Vienna tip. gépet. Kérdésem a következő, hogy hogyan és milyen sürün végezzem el a kávéfőző savazását.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #30 Írta: szenge
szenge válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, a követkeő problémám van. Egy Krups XP 7200 as boldog tulajdonosa voltam két héttell ezelőttig. Akkor ugyanis kiadta a szokásos clean hibaüzenetet, de nem volt épp időm foglalkozni vele, ezért kikapcsoltam. (Kihúztam a konnektorból a kábelt is.) Amikor újra visszakapcsoltam pár óra után, már nem mutatta a clean jelzést, viszont semmiféle gombra nem reagál, kivéve a clean gombot, ahol egy kis vizzel átmossa magát, és nagy nehezen a nem létező zaccot is üriti magából.

Mi lehet ilyenkor a megoldás?

köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.731 másodperc