KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók

Több
11 éve 4 hónapja #1 Írta: admin
Itt lehet hirdetni a hagyományos karos kávégépeket, darálókat, és az ehhez kapcsolódó eszközöket.

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #2 Írta: Toobee
Toobee válaszolt a következő témában: Re: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók
Eladó egy Fiamma RR45-ös kávédaráló. Körülbelül fél éve van nálam, probléma nincs vele, tökéletesen működik. Mondhatjuk, hogy makulátlan, talán a műanyag plexin van egy két karc. Budapesten van, de Szegedre, Kiskunhalasra, Jakabszállásra, Soltvadkertre és az M5-ön lévő parkolók valamelyikébe el tudom juttatni. Ára: 35.000 Ft. Érdeklődni: tdavid [kukac] hdsnet [pont] hu, vagy a +36 30 hatnulla4 4334-es telefonszámon.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #3 Írta: skniki
skniki válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók
Eladó La San Marco, kétkaros gép, jó állapotban. Szervizelt.

Ár: 100 000 Ft
Azért ilyen olcsón, mert egyszerűen nem tudjuk hova tenni.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #4 Írta: Farky
Farky válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók

100Medve írta: Sziasztok!
Eladó a képen látható IBERITAL kávéőrlő, Vaterán vettem , tökéletes állapotban. Amit tudok róla, hogy kb. egy éves, nem sokat használták, (ez látszik is rajta). Itthon kipróbáltam, tökéletes. Azért adom el, mert közben találtam egy ANFIM darálót amit felújítok.
Az ára 23.000 Ft tel: 30/912 65 27

Szia,
Engem érdekelne a daráló, ha még megvan. Holnap kereslek mobilon ezügyben

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #5 Írta: karaxoni
karaxoni válaszolt a következő témában: Re: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók
Eladó 1 éves Rancilio SIlvia kávéfőző (külföldről vásárolt).
Kifogástalan állapot, pár hajszál-karcolás az előlapon.
POD-os készlet is van hozzá.
120.000,- Ft.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #6 Írta: skniki
skniki válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók
Szia! Meg van még a gép. Tudnál írni az email címemre? Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Köszönöm
Niki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.193 másodperc