KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #1 Írta: thirdcrack
LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red) téma létrehozva thirdcrack által
Van, aki tudja, a német kávés fórum fertőzött meg menthetetlenül az LSM 95 P kórsággal. Íme a második bontása 21 képkockán át. Sorry, de valamilyen máig megmagyarázhatatlan okból a harmadánál felkapcsoltam a neont, ami adott rendesen a készült képeknek. Döbbenet (nekem), de ez a gép kényelmes tempóban 2 óra alatt ripityára bontható. "Látványpékség" lesz belőle. Szurkoljatok, hogy egyedül sikerüljön összeraknom :-).

Üdv!

picasaweb.google.com/1145771651773456716...&feat=directlink

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #2 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due
Ha LSM szerelési kérdéseim lesznek, legalább tudok majd kihez fordulni.  ;D

Minden helyiségben lesz egy egykaros LSM vagy mi lesz a sorsuk?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #3 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due
[answer author=SiD link=topic=403.msg41863#msg41863 msg=41863][/answer]

Én voltaképp elkerülhetetlennek tartom, hogy legalább kettő legyen belőle (egy az üzemben, egy odahaza), de erős az ellenzék. Valamelyiktől meg fogok válni. Aztán majd itatom az egereket... Nem lesz könnyű. Te nem kötődsz a felkarolt/istápolt gépeidhez? Akarsz róla beszélni :)?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #4 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due
[answer author=thirdcrack link=topic=403.msg41868#msg41868 msg=41868][/answer]
én megértelek.  ;D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #5 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
Elkészült a váz. Kezdődhet a puzzle:



Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #6 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
Mielőtt megkérdőjeleznétek, hogy elmentek-e otthonról (pirosra szinterezett váz, amiből semmi nem látszik?). Normál esetben. Befutottak az oldalburkolatok. Szebbek, mint amire számítottam:



Nem holnapra készül el ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.226 másodperc