KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

La Pavoni

Több
10 éve 4 hónapja #97 Írta: ronin s8
ronin s8 válaszolt a következő témában: La Pavoni
600 dollárnyi kávét kaptál ajándékba...? ???

ECM Giotto, La Pavoni Professionale (Gaggia Factory 2002), Gaggia Classic PID,
Macap, Compak K6.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #98 Írta: weinmaker
weinmaker válaszolt a következő témában: La Pavoni
Attól is függ mennyire sötét , vagy világos pörkölés. Ha nagyon volágos lehet, hogy filternek van pörizve, mert a cibetkakit sok esetben annak tolják. Ha így van, magas hőfokon próbálnám meg, de ha valami sötétebb pöri, akkor úgy mint egy átlagos kávét.

Erre így szerintem több tanácsot nem lehet adni. Ki kell próbálni, látni a lefolyást...stb.

Kávégép: Gaggia Classic PID, Quicmill 0650, San Remo Pod - Kávédaráló: Fiorenzato F64, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányok - Alternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, Kalita, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #99 Írta: KyroTrack
KyroTrack válaszolt a következő témában: La Pavoni

ronin s8 írta: 600 dollárnyi kávét kaptál ajándékba...? ???

Szia! Kizárt. Internet szerint baromi drága de nem hiszem el. Valami félreértés lehet akkor is ha cibetkaka. Biztos drága de nem ennyire. Max 100 dodo amit kiadhatott érte barátom. Majd rákérdezek egyszer.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #100 Írta: KyroTrack
KyroTrack válaszolt a következő témában: La Pavoni
Szia! Eléggé sötét a porkoles. Elsore furcsa is volt. Probaltam úgy mint a hausbrandot viszont ezt finomabbra kellett daralni es eléggé érdes az íze, nem olyan lágy mint pl lucaffenak. Persze biztos én nem csinálok valamit jól hogy nem jön ki a "baromidrágaezacucc" érzés...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #101 Írta: KyroTrack
KyroTrack válaszolt a következő témában: La Pavoni
Basszus olyan bunkó vagyok, elfelejtettem az előbb, hogy köszönöm a tanácsot!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #102 Írta: attilio
attilio válaszolt a következő témában: La Pavoni
::poke
nem baj ha elfelejtetted mivel ott a "szerkesztés" gomb!
főleg, hogy a topik a "Pavoni"-é ;)

QM0650, LaPavoni Euripiccola 64', Faema Family 83' PID, Faema Urania 56', Mazzer Robur, ...AP, BB, Iwaki, Zassi. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.183 másodperc