KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #1 Írta: dudaskrisztian
Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!! téma létrehozva dudaskrisztian által
Sziasztok !

Valami gebasz van a kávégépemmel ,de fogalamam sincs , hogy mi lehet.
Használtan vettem. Egy egész kávét sikerült lefőzzek majd ezt követően hevesen villoogott és mái napig is villog a piros lámpa felkiáltójellel. Gőz helyett is normal víz folyik már...
:erteni:
Esetleg , ha valaki segítene nekem megoldani.
A segítségeket előre is köszönöm.

üdv.: Krisztián
Videó :

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #2 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!!
Ki kell vízkőmentesíteni programban.
Google - saeco xsmall használati utasítás, keresel egyet magyarul, odatekersz ahol leírja a vízkőmentesítés folyamatát, elvégzed és örülsz a gépednek :)
xsmall egy olyan állatfaj ami nem enged kv-t főzni amíg nem futtatod le a vízkőmentesítést programban. Ha nem félsz attól, hogy majd eldugul, akkor megcsinálhatod sima vízzel is.
Nem az eladó hibázott, hanem pont nálad lett meg a kellő átfolyt vízmennyiség ami után elkezd villogni a visszajelző baromi gyorsan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #3 Írta: dudaskrisztian
dudaskrisztian válaszolt a következő témában: Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!!
Letoltottem a kezelesi utmutatot es a leirtak szerint akartam volna vizkoteleniteni , de nen indul el a pogi rajta.
Valaki azt mondja szet kell szedni es kipucolni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #4 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!!
Mit kell szétszedni és kipucolni? Gőzkaron a videód alapján jön víz. 1 db kávét tudtál főzni vele, mint írtad. Hidegen indítva az átmosást megcsinálja a gép? Nem értem, hogy miért nem indul be a program.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #5 Írta: dudaskrisztian
dudaskrisztian válaszolt a következő témában: Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!!
Mivel a csovon nem jon semmi ,ahol kavenak kellen jonni . A tejhabosito csovon jon a viz ,de csak viz es nem goz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #6 Írta: dudaskrisztian
dudaskrisztian válaszolt a következő témában: Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!!
A hasznalati utasitas ugy szol , ha gyorsan villog a piros lampa es mellette a zold akkor vizkoteleniteni kell, de most csak a piros villog. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.173 másodperc