KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 1 hete #9025 Írta: Koffenorbi88
Koffenorbi88 válaszolt a következő témában: Jura Impressa S9 Avantgarde
Szia sajna nem 😕 annyit tudtam h ezeknel erzekeny a softwer es logikai problema muatt van ez, es h csak jura szervizbe csak maga a jura tudja megoldani, kvt lehet fozni csak zavaro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #9026 Írta: Gaben750
Gaben750 válaszolt a következő témában: Jura Impressa S9 Avantgarde
KÖSZÖNÖM

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #9027 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: krups orchestro fedelek
ha valaki tudna segíteni,megköszönném. Orchestrohoz keresek víz és kávébab fedeleket. fül törött is jó,de új is...Várom válaszotokat. köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #9028 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: saeco granbaristo
Szervusztok!
Szakértőket kérdezném, hogy tapasztalták-e már és esetleg orvosolták-e az alábbi hibát.

Saeco Granbaristo, mindenfajta kávé italt főt 1-6-os erősségig, tejes ital főzésekor megcsinálja a habot majd az őrölt kv tömörítését felfüggeszti azzal, hogy a KPE túlterhelődött. Ezt csinálja 1-es és 6-os kv erősségen is. Őröltnél ha üresen csinálom lefőzi a"kv"-t, de ha feltöltöm egy kanálnyi kv-val, már nem. Kikapcs/bekapcs és után kv-t főz (több, mint 20mm-es pogácsával 6-os) gond nélkül akár 100-t is. Köszi segítséget előre is.
Üdv. Péter

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 napja #9029 Írta: nintaus76
nintaus76 válaszolt a következő témában: Saeco Intelia piros 1 szervízkulcs
Sziasztok! Saeco Intelia HD8751 gép 1 piros szervízkulcs ikon a kijelzőn hibával került hozzám. A gép bekapcsoláskor tesztet fel-le megcsinálja, öblít, zölden várja hogy főzzek. Megnyomom a csésze gombot és rögtön 1 piros villáskulcs. Se zaj, se nyekkenés. Kiderítettem hogy ez a daráló lesz. Be is igazolódott, az egyik szénkefét megette. Hamar tisztítás és szénkefecsere. Majd ismét ua. hiba! Gondoltam ráakasztok egy uo darálót, de azzal sem.. Ekkor már feszt is akartam mérni, de a gomb megnyomásakor fesz sem jelenik meg a daráló motorján. Még s 4.7-es kerámia ellenállást is megnéztem. Az okés. Higyan tovább? Nézzem a graetz hidat? Vagy? Köszönöm előre is a segítséget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 napja #9030 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Saeco Intelia piros 1 szervízkulcs
Szia!
Ellenőrizd a darálókörben a 331 smd ellenállásokat.
Üdv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.473 másodperc