KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 3 hónapja #8959 Írta: Csabesz
Csabesz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok !
Krups Siziliana kávéfőzőből pár napja nem jön az öblítő víz, amint tapasztaltam, a tálcába folyik. Az öblítési és vízkőtelenítési program is pár nappal ezelőtt futott le. Mi lehet az oka?
Előre is köszönöm a segítséget !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8960 Írta: bacskait
bacskait válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Feleségem kolléganője venne automata gépet. Használt jönne szóba, 40-50e körüli kerettel?
Milyet keressek neki és hol érdemes?
Én nem vagyok ebben jártas, mert otthon a tuningolt Gaggia Classic van őrlővel, munkahelyen meg ESE-podos gép.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8961 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Csabesz!
A leeresztő szelepet kell megnézni. ha kihúzod a tálcát és bevilágítasz lámpával a központi egység aljára látni fogsz egy kiálló csonkot aminek a végén vagy egy tömítés az szokott elkopni vagy szakadás után leesni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8962 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

bacskait írta: Sziasztok!
Feleségem kolléganője venne automata gépet. Használt jönne szóba, 40-50e körüli kerettel?
Milyet keressek neki és hol érdemes?
Én nem vagyok ebben jártas, mert otthon a tuningolt Gaggia Classic van őrlővel, munkahelyen meg ESE-podos gép.

jura E20 ,vagy krups siziliana,orchestro,vagy társai,saeco odea széria. csak leszervízelt garanciás használt gépet vegyen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8963 Írta: Amacuse
Amacuse válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok !
Szeretném a tanácsotokat kérni egy Saeco Intelia kávégép problémájában. A következő hibát produkálja : a capuccinatore része nem szívja fel a tejet , gőz jön belőle de a csövön nem indul el a tej.
Előre is köszönöm ha tudtok valami megoldást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8964 Írta: jozsef.kámán1
jozsef.kámán1 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Van egy saeco intuita kávégépem! Minden normálisan működik, csak a víz kifogyásnál az összes piros lámpa kigyulad! Ilyenkor feltöltöm, és teljes lekapcsolás után, minden müködik rendesen! Az áramlásérzékelőt kipucoltam, de igy sem javult a helyzet! Szemre az alaplapon nem találok látható hibát! Mi lehet a gondja? Előre is köszi a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.577 másodperc