KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 5 hónapja #8911 Írta: madar1
madar1 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, hogy mi lehet a gond, mit lehet ilyenkor tenni?
Bosch Benvenuto B20 készülék hibaüzenete: az öblítés ikon világít, közben a cafe gomb világítógyűrűje villog.
Ha megnyomom a cafe gombot, működésbe lép a szivattyú ,de se vizet se kávét nem nyom. Ha átállítom gőz vagy forróvíz funkcióra, semmit sem csinál,.
Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #8912 Írta: cseby92
cseby92 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, szretnék 1 automata kávéfőzőt otthonra, viszont túlzottan nem értek hozzá, (Saeco-t és Gaggia-t ajánlották nekem, mint nagyon jó kávéfőző márkák). Főleg cappuchinot és hosszúkávét iszom, de ink az előbbit. Két konstrukcióban gondolkodom,
1.) Automata kávéfőző, beépített tejtartályos tejhabosítóval
2.) Automata kávéfőző, és külön henger alakú tejhabosító.

Találtam 1 philips-et, amit kb 120k -ért be tudnék szerezni kedvezménnyel: (www.philips.hu/shop/haztartasi-kisgepek/...szogepek/p/EP5364_10) viszont volt aki azt mondta, hogy ne vegyek beépített tejtartályos tejhabosítósat, mert tönkremegy, és amúgy is a philips nem 1 túl jó kávéfőző márka. Erről mi a véleményetek? Illetve, ha ezt nem ajánljátok, akkor milyen megbízható márka jöhet szóba ami nem megy tönkre? Köszi a segítséget előre is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #8913 Írta: ANDREAS52
ANDREAS52 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szép napot minden kedves fórumtársnak ! Segítséget kérnék: JURA E40 kávéfőzőgépemet (youtubos útmutatások alapján) sikeresen szétszedtem, a központi egységet alaposan megmostam, visszaszerelés után a felső holtpontra emelte az egységet, nem áll vissza alaphelyzetbe, csak kerreg. Újra kiszerelve kézzel mozgatva könnyen mozog le és fel. Mi lehet a hiba ? Köszönök minden hozzászólást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #8914 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
vagy a legalsó csavar ami a kpe alján van a leeresztő szelepnél laza vagy nincs vissza csavarva vagy a kpe meghajtó motorjának a felfogató csavarjának a háza van eltörve... valószínű!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #8915 Írta: ANDREAS52
ANDREAS52 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sajnos, mindkét rész rendben... :-[

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8916 Írta: ANDREAS52
ANDREAS52 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szép napot minden kedves fórumtársnak ! Segítséget kérnék: JURA E40 kávéfőzőgépemet (youtubos útmutatások alapján) sikeresen szétszedtem, a központi egységet alaposan megmostam, visszaszerelés után a felső holtpontra emelte az egységet, nem áll vissza alaphelyzetbe, csak kerreg. Újra kiszerelve kézzel mozgatva könnyen mozog le és fel. Mi lehet a hiba ? Köszönök minden hozzászólást.
Sehol senki ? Kihalt a fórum....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.625 másodperc