KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #8905 Írta: károly.kocsi
károly.kocsi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
sziasztok, bocs, lehet rossz helyre írok...Philips Saeco Incanto HD8919/59 3 éves gép, kiírja, hogy ürítsem a zaccot, ami üres, bármit próbálok semmi más kijelzés nincs, szétszedtem, összeraktam, tiszta, filter+szűrt vizzel használtam, vízkőtelenítve, zsírtalanítva lett saját szerekkel, központi egység 3 hetente átmosva, zsírozva, napi 1-3 kv, patent a gép kívül-belül. Már előtte pár hete a kijelző mintha villogna... Olyan szerelőt javasoljatok, ha magam nem tudom megoldani, akihez futárral el tudom küldeni, és vissza is küldi, köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #8906 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: exprelia
Hello!
Az Exprelia-nál válaszd a szerviz menüben a steam out funkciót.
Üdv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8907 Írta: Kernet
Kernet válaszolt a következő témában: exprelia
Helló ! Köszi a segítséget, megúsztam a szervizmenüs kilépést, lett tejtartó,lefuttattam a tisztító progit ám sokasodnak a bajok . Talán váltószelep hibás a gép, gyakorlatilag meleg tej helyett kevés gőzt ad, , ott enged vizet, ahol csak lehet, az igaz, a kávét lefőzi hibátlanul. Szóval a tejjel semmit sem kezd, esetleg visszatölt alá némi vizet a tartályba . Szakembert keresnék Csepel közelében aki megjavítja a gépet, lehetőleg 10 km körzetben bármerre. Üdv.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8908 Írta: Turcy086
Turcy086 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Krups EA8000 tipusú kávéfőzönk van. Hibás volt, folyt a víz, szétszedtem, a dugattyú tömítést kellett cserélni, de végül kompletten vettem dugattyút! Hiba megoldva, nem folyik.
Viszont mióta összeraktam, a kávédaráló közel duppla annyi ideig őröl, mint előtte és benne marad a frissen darált kávé (vagyis mivel megtelt a dugattyú alatti rész, mindenhova pluszba szóródik). Panelen állítót, vagy bármit amivel csökkenteni lehetne a darálási időt, nem találtam sajnos.
Van valakinek ötlete? Vagy szerviz menün belül lehet állítani?
Üdv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8909 Írta: HT
HT válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Van egy Saeco Odea Go masinám, ami a kávét rendben elkészíti, de a gőzölője teljesen összevissza működik. A legtöbbször a gőzcsap megnyitására semmi sem történik. Néha tökéletes, megy a szivattyú, jön a gőz. Ugyanez van ha csak forró vizet akarok. pl. tea főzéséhez. Néha csak csorog a forró víz, a szivattyú nem megy, néha megy a szivattyú is, de általában semmi, még a víz sem jön. Mi lehet a probléma?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8910 Írta: nyogo
nyogo válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Jura Impressa S95-el van egy kis problémám. Zsírtalanítás vagy vízkőtlenítés program lefutása során a kávéfőző jobb oldala alatt vízet ereszt ki(normál főzéskor, öblítéskor nem). Sajnos nem tudtam még szétszedni, de előre megrendelném hozzá a tömítéskészletet, mert gondolom valamelyik megadta magát. Van valami ötlet, hogy vajon melyik részénél eresztheti el ilyenkor a vizet?
Elég egy általános tömítéskészlet hozzá(nagynyomású csőtömítések+leeresztőszelep tömítés, stb.)?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.549 másodperc