Menu
Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

Téma: Automata kávéfőzők

Automata kávéfőzők 1 hónapja 1 hete #8887

icemann beküldte:
Szia, és a sok víz a zacctárolóban? nincsenek pogácsák, csak víz ,és alatta iszapszerű zacc
Addig amíg nem lesz megfelelő mennyiségü őrlemény, addig iszapos lesz a pogácsa.
A kávé veszi fel a vizet az extrakciós térből. Ha ott kevés a kávé, akkor a maradék térfogatot a víz tölti ki. Ezért iszapos a zacc.
"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Automata kávéfőzők 1 hónapja 1 hete #8888

Espresso t ritkábban iszom. Szeretem a hosszabb kávét de nem azt a gyengébb hígat hanem az erős kávé + tej.
Legalábbis eddig ezt ittam.
Annyi igényem lenne a jó és finom kávé mellett, hogy egyszerű legyen a használata, könnyű a tisztítása és csendes működés! Hogy halk legyen az elég fontos lenne, hogy hajnalban ne ébresszek fel vele senkit :)

Automata kávéfőzők 1 hónapja 6 napja #8889

Sziasztok!
Vettem egy jura F70 capuccinófejjel kérdésem mi lenne a teendő használatba vétel előtt?
A vízlágyító patront kell használni? Vízkőteleníteni szabad citromsavval vagy csak jura vízkőtelenítővel? Kávézsír oldáshoz mi használható?
Köszönettel: Laci

Automata kávéfőzők 1 hónapja 5 napja #8890

Köszönöm

Automata kávéfőzők 1 hónapja 1 napja #8891

Sziasztok!
Szeretném (nem sürgős) lecserélni a Philips Saeco Xsmall gépemet.
(Napi 3-5 kávé átlagban)
Egy modernebb, csendesebb és jobb espressot készítő gépet szeretnék.
Tudom, hogy a külön darálós megoldás a komolyabb de se helyem nincs gép+daráló kombónak , se 300eft-om erre a célra.
Gaggia automata gépeket néztem eddig.
Krups , Jura, Delonghi és társai között is érdemes lenne körül nézni vagy a Gaggia az egy komolyabb és jobb márka?

Automata kávéfőzők 1 hónapja 1 napja #8892

Kedves Zoltán!
új krupsot és delonghit nem vennék,soha! Ebböl a 3 csak a jurát választanám!
Persze ez csak az én személyes véleményem,ami tapasztalatra épül!
Jó választást!
Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.320 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Támogató partnereink

althaus teaavx kávékbristot kávébwt vízkezelési technológiákcarraro kávécellini kávécorso veronaexpolygon kávégép alkatrészek, kávéfőzők, kávédarálókgaggia momentigoppion caffeilly caffe Kávébár Bazár - KávéfórumKapucziner Kávémanufaktúraluckycap kávémaromas kávémahlkönig kávédarálók    molinari kávénaturalmix Nespresso pacificaffe kávé pallyotz kávé pannon kávépasco kávépascucci kávépellinisaeco sagevaldocafe