KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 8 hónapja #8791 Írta: Zoli83
Zoli83 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Egy DeLonghi ESAM 3000 típusú kávéfőzőt használunk több éve. Pár napja a kávéfőző híg átlátszó kávét főz. Hibát nem jelez, beállítások módosításával, különböző kávékkal sem tapasztalok változást. Kérnék segítséget, hogy mi lehet a baja.
Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #8792 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
saeco sup 001 timer felújításban tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #8793 Írta: pego
pego válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv! A Saeco Odea Go-m szerintem megérett egy kis átnézésre. Egyrészről eléggé kattog, másrészről a gőzölő cső csepeg (egy kicsit megnyitva abbahagyja), harmadrészt már az átmosásnál is lassan jön át a víz, de most váltottam kávét és alig (értsd: cseppenként, majd másfél perc alatt) jön le a kávé. Már állítottam az őrlési finomságon, de nem segített. Előtte meg persze kb. 10 másodperc volt, az sem jó. Még SiD javította anno, de ő már másban utazik. Van valaki, aki ajánlott Budapesten? Vagy az elmondottak alapján nekiállhatok én is? A gőzölőcső csepegése gondolom vmi tömítés cseréjét igényli, az talán nem nagy ügy, de a másik? Otthon nincsen igazán helyem és eszközöm a javításra, ráadásul nem is értek hozzá, csak ha pár csavar kitekerése, vminek a lehúzása és visszatétele lenne a feladat, akkor annak lehet, hogy neki állnék.
Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #8794 Írta: ruger
ruger válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv! Frissen regisztráltam, de előtte nagyon sokat visszaolvastam a fórumban. Megindult a bogár, hogy automata kávégép kell nekem. A családban ketten iszunk "normál" kávét (espressót) plusz a feleségem koffein mentest és cappuccinót. Ezért fontos lenne az őrölt kávéval működés, és hogy cappuccinót is tudjon. Új és felújított is lehetne. Tudnátok esetleg a fentiek szerint ha lehet konkrét tipust ajánlani, ha felújított azt is hogy honnan. A lélektani határ 100 e. Ft körül van.
Köszönöm szépen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #8795 Írta: Egrus
Egrus válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv!
Van egy siemens surpresso compact tk58001 kávéfőzőm.A kérdésem az lenn, mi lehet a hibája ha bekapcsolom csinál valamiféle tesztet majd eco gomb halványan világít. Rányomok hogy kapcsoljon be akkor elkezd villogni és a gőz tekerőgomb is világít. Eltekerem kiad kb féldeci forró vizet és villog hogy zárjam el.Elzárom majd megint eco gomb villog kéken és a tekerő gőzgomb világít, Persze az "S" betű is de akármit csinálok a szervíz program nem indul el. :(
Valakinek ötlet? Előre is megköszönném!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #8796 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Arabica100 írta: Sziasztok!
Aki szedett már szét Krups EA84**, EA85**, EA88** szériát, fel tudná venni velem a kapcsolatot:? A burkolatot szeretném levenni, de sehogy nem tudok rájönni hogyan kell levenni az előlapot. Már minden létező csavart kiszedtem, de nem jön le és nem akarom eltörni. A neten kerestem volna rá megoldást, de sehol egy videó, vagy leírás. Előre is köszi.


Szia!

Bizonyára rosszul kerested, mert van néhány video:

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.440 másodperc