KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
10 hónapja 1 hete #9625 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
szia. ha ez megteszi. ha nem megy fel akkor küldj egy email címet amire elküldjem az incanto service izét...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 hónapja 5 napja #9626 Írta: HBS
HBS válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Köszönöm, viszont nem látok semmilyen feltöltött anyagot.
Az e-mail címem: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 hónapja 2 hete #9627 Írta: Attila.Budai
Attila.Budai válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni, ha valaki tud.
Van egy Delonghi Magnifica kávéfőzőm.
Egy ideje nem hajlandó tejhabot adni, csak forró tejet nyom át a csövön. Próbáltam tisztítani mindenhol, de nem javul a helyzet. Valakinek ötlete, hogy mit kezdjek vele?
Köszönöm a segítséget!
 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 hónapja 2 hete #9628 Írta: HBS
HBS válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Belefutottam egy Philips HD8841-be, aminél az a probléma áll fenn, hogy bekapcsolásnál elkezdi az öblítést, majd megakad és légtelenítést kér. Ezután újra és újra ez történik, viszont ha az öblítés fázisban lestoppolom, akkor továbbmegy és tudok vele kávét főzni. Kikapcsolásnál öblít és leáll. 
Újboli bekapcsolásnál ugyanez a helyzet. Szoftverhiba? Lehet vele valamit kezdeni?
Előre is köszönöm a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 hónapja 3 hete #9629 Írta: HBS
HBS válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Saeco Xelsis-nél an egy kis habproblémám. A szelepblokkkot szétszedtem, kipucoltam, a szivattyút kicseréltem. Bekacsolás után az első adag tökéletes, utána csak langyos tejet ad. Ha kikapcsolom és újra be, akkor ugyanez történik. Merre induljak el?
Köszönöm előre is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 hónapja 4 napja - 2 hónapja 4 napja #9630 Írta: dtamas198
dtamas198 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Jura kávéfőző szivattyú szabályzó membrán hibát ,hogy a legegyszerűbb megállapítani?
Van belőle két darab . Az egyiket ha megfújom ellenállás nélkül át megy rajta a levegő, a másikon viszont nem megy át. Melyik lehet a jó? Előre is köszönöm a segítséget. (mindkét membránt működő gépből szedtem ki)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.521 másodperc