KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
2 éve 8 hónapja #9481 Írta: Erika.Fegyverneki
Erika.Fegyverneki válaszolt a következő témában: Saeco automata kavefözö
Sziasztok segitseget szeretnek kerni van egy SaecoPriemera Ring Plus kaveautomatam hasznaltan vettem. Az utobbi idöben azt vettem eszre hogy a tejtartobol a viztarto tetejere csöpög a tej. Szilikonnal bekentem egy kicsit alabb hagyott de meg most is csöpög mit lehet tenn?Amikor öblitem a kavegepet akkor a kifolyobol jobbara tejet öblit ez valamiylen hiba?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #9482 Írta: brosy
brosy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok ! Egy Saeco Minutoval (Tejtartályos) lenne problémám. Pumpa csere volt benne. (EP5-kapott) A jelenség a következő. ha sima kávét főzök vele akkor az simán készül gond nélkül. Viszont ha cappuccinot vagy latte machiátót akkor sajnos a tejhabot elkészítí de a kávéból csak pár cseppet főz le és közben kiteszi a kp egység ikonját és leáll. Gyári visszaállításal és újraprogramozással is próbálkoztam de semmi eredménye. Panel hiba lehet ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 5 hónapja #9483 Írta: realpopek
realpopek válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok,
Van egy Saeco Minuto gépünk, eddig minden rendben volt vele de, pár napja azt csinálja, hogy kávéfőzés után ha nem kapcsoljuk ki egy idő után magától lefőz egy kávét. Kijelzőjén megjelenik egy kávéscsésze mellette a memo felirat. Eddig nem csinálta, lehet vele kezdeni valamit?
Köszi,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • farkasg
  • farkasg profilkép
2 éve 5 hónapja #9484 Írta: farkasg
farkasg válaszolt a következő témában: Electrolux CaFamosa 784 SCF100
Sziasztok, olyan gondom van ezzel a géppel, hogy nagyon kevés kávét főz le. Használtan kaptam, így nem ismerem az előéletét. Először csak a gőzölőn jött a víz, de a kazán utáni szelep tísztítása után már jött a kávé is de kb fél centi a csésze alján. Hiába állítom a mennyiség potméter. Hibaüzenet nincs. Vízkőtelenítő és tablettás tísztító program lefutott. Gőzkazán tiszta. Szivattyú látszólag működik, átfolyásmérő is elméletileg jó. Valaki tud segíteni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 5 hónapja #9485 Írta: Szilveszter.Urbán
Szilveszter.Urbán válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Régóta küszködök KPE szorulással.
Adott gép egy Delonghi Caffe Cortina 2600.
Pár hete kapott új tömítéseket a KPE és a felső rész is.
Kitisztítva minden és ÉI szilikonnal kezelve a mozgó részek és tömítések.
4-5 kávé lefőzése után és egy nap pihenést követöen újra kezdi a zacc mellédobálást és szorúlást.
Ha újra elvégszem a tisztitás megint a fentebb említett ideig jó.
Mit tanácsoltok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 5 hónapja #9486 Írta: Akndrask
Akndrask válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Én panelre, vagy gomb kontakthibára gondolnék. De végig kellene tesztelni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.391 másodperc