KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 3 hete #9457 Írta: kerdig
kerdig válaszolt a következő témában: Delonghi Caffe Corso
Sziasztok!
Haverom áthozta a delongji gépét, hogy nem tudja visszarakni a főzőegységet. Gondoltam orsóanya hiba, de nem. A piros lámpa folyamatosan világít és jelzi, hogy koszos a gép, vagy valami más baja van. Már másik meeghajtó egységet is raktam bele, de már bekapcsolásnál mielőtt bármit csinálna jelzi a hibát és kiakad. Lassan én is. Vagy valami tök alap amin állandóan átsiklok, vagy valami nagyobb gong amivel még nem találkoztam. Van esetleg valami ötlete valakinek, hogy mit ellenőrizzek? Már ciki, hogy nem jövök rá. Köszönöm

Ex: Carimali Systema E1
Jelnleg: Rancilio S27

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hete #9458 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Delonghi Caffe Corso
Szia! A meghajtó egység elektronika hibája nem okozhatja? Mintha nálam lett volna hasonló probléma. De vannak nagyobb szakik én csak ötletelek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hete #9459 Írta: kerdig
kerdig válaszolt a következő témában: Delonghi Caffe Corso
Szia! Már másik gépből átraktam egy másikat, de ugyanaz, ráadásul tesztmódban rendesen megcsinál mindent. De amit normálban bekapcsolom folyamatosan világít a piros lámpa. :(

Ex: Carimali Systema E1
Jelnleg: Rancilio S27

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hete #9460 Írta: razor
razor válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
1 kérdés Odea Black giro +lassan fél éve használom napi 8 dupla adagot iszunk vele ,de még nem kért vízkö mentesítést ,hány adag után kéri majd ,vagy manuálisan ,hogy lehet elindítani a programot?Előre is köszönöm a választ.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 napja #9461 Írta: pancsyka
pancsyka válaszolt a következő témában: Segítség kérése (saeco incanto)
Üdv!
Segítséget szeretnék kérni.
Nemrég vásároltam használtan egy Saeco Incanto készüléket. Körülményes szervizbe vinnem, ezért gondoltam, először itt próbálok megoldást találni, ugyanis a gép nem megfelelően működik.
Problémám, hogy nagyon vizes, híg kávét készít szemes kávéból, bármilyen állítási módban próbálom. Őrölt kávéból viszont tökéletes erősségű kávét készít.
Észrevételem, hogy ezek szerint a kazán, a víz, a központi egység jónak tűnik. Esetleg az őrléssel kapcsolatban lehet valami gond, ugyanis, amit észrevettem a gép hibájaként, hogy a szemcseméret állításnál nem tudom minimumra állítani, ott már az őrlőmű alsó és felső része irreális módon „összeszorul”, nehéz 0-3-ig a tekerés, illetve nem darálja meg a kávészemet, hanem csak visszadobálja. Valamint a zaccpogácsa sem megfelelő állagú. (vizes, szétesett)
Vagy esetleg mégis a központi egységben végbemenő tömörítés nem megfelelő?
Nem tudom, ezen ismérvek alapján valakinek van ötlete, hogy mi lehet a probléma?

Előre is köszönöm a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 11 hónapja #9462 Írta: Cápa
Cápa válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Adva van egy saeco royal office gép, aszivattyúja hol rendesen nyom, normál rezgéssel, hol elhalkul és lassan nyomja a vizet. Szívö és nyomó oldalt kitakarítottam, dugulás nincs, vízkőtelenítve 2x. Már a harmadik szivattyút rakom bele, amik másik gépben tökéletesen működtek, de ebben a gépben rögtön ezt a hibajelenséget produkálják. Ha befogom a gőzcsövet megfolytani nem tudom, ha épp rendesen dolgozik. Van valakinek ötleté? Megköszönném.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.121 másodperc