KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 3 hónapja #9427 Írta: Mazi
Mazi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Kedves fórumtársak! Van egy Saeco Taleo Ring Plus kávégépem. Ennél a vezérlő számolja, hogy hány adag kávé lett lefőzve és ha eléri a beleprogramozott számot kiírja hogy ürítsem a csepptálcát. ( Empty drip tray). Ha kiürítem elvileg nullázza a számlálóját és legközelebb az üzenet csak X kávé után jön vissza. A hibája az, hogy pár napja nem nullázza le magát, hanem folyamatosan ürítést akar. Próbáltam kihúzni egy éjszakára, visszaállítottam a menüben a gyári beállításra de semmi eredmény. Ha kiveszem a csepptálcát és pár perc múlva visszateszem azonnal kéri az ürítést. Van valakinek ötlete mit lehetne kezdeni vele? Kávét úgy tudok főzni vele, hogy kiveszem a csepptálcát, 10 másodpercet várok, visszateszem és van 1 másodpercem, hogy nyomjak egy kávéadagolást . Ha lekésem akkor megjelenik az üzenet és már nem ad kávét. Akkor újra lehet próbálkozni.előre köszönöm, ha valakinek van rá ötlete.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #9428 Írta: Mazi
Mazi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Kedves fórumtársak! Van egy Saeco Taleo Ring Plus kávégépem. Ennél a vezérlő számolja, hogy hány adag kávé lett lefőzve és ha eléri a beleprogramozott számot kiírja hogy ürítsem a csepptálcát. ( Empty drip tray). Ha kiürítem elvileg nullázza a számlálóját és legközelebb az üzenet csak X kávé után jön vissza. A hibája az, hogy pár napja nem nullázza le magát, hanem folyamatosan ürítést akar. Próbáltam kihúzni egy éjszakára, visszaállítottam a menüben a gyári beállításra de semmi eredmény. Ha kiveszem a csepptálcát és pár perc múlva visszateszem azonnal kéri az ürítést. Van valakinek ötlete mit lehetne kezdeni vele? Kávét úgy tudok főzni vele, hogy kiveszem a csepptálcát, 10 másodpercet várok, visszateszem és van 1 másodpercem, hogy nyomjak egy kávéadagolást . Ha lekésem akkor megjelenik az üzenet és már nem ad kávét. Akkor újra lehet próbálkozni.előre köszönöm, ha valakinek van rá ötlete

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #9429 Írta: vydrai
vydrai válaszolt a következő témában: Talea Touch daráló
Köszönöm a válaszokat. Valóban, a daráló cseréjével megoldódott a probléma. Azért elég gazdaságtalan egy pár szénkefe hiánya miatt az egész darálót cserélni....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #9430 Írta: csabi710
csabi710 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
A vizkőtlenítés alatt ki kell fogyni a tartálynak. Megtörtént?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #9431 Írta: Nyjózsef
Nyjózsef válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv . Mindenkinek!
Szeretném kérni a segítségeteket , van egy seaco primea cappuccino ring kávégépünk ,amit használtan vettem 8 éve egy kávégép boltban .
Észrevettem ,hogy mostanában gyengébb kávét főz , vagyis amit darál pogácsa az nem marad egyben .
A késen szoktam állítani ,de úgy vettem észre ,hogy nem megy tovább . legalábbis nem tudom .általában egy fajta szemes kávét használunk az is jó minőségű /pellini /.
Én szerintem a kerámia késeket kell cserélni , kivettem és eléggé kopott volt , de nem tudom milyennek kell lennie . Megnéztem a gép menüjében 10058 presszókávén van túl.
Egyébként a késeket mikor kell cserélni ? Mi lehet a probléma ?

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #9432 Írta: DTomi
DTomi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia Nyjózsef!
Csörögj rám hátha tudok segíteni. +36305638094

Üdv: Tamás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.531 másodperc