KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 6 hónapja #9151 Írta: Mazi
Mazi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok. A kávéfőző központi egységét feltolta a jobb felső sarokba és csak zúg, de nem csinál semmit. Ugyanígy járt most a barátunk is, így van két búgó gépünk.Mi lehet a hiba és mit kezdjek vele? Alap dolgokba bele merek vágni szerelésileg. Előre is köszi ha valaki ad tanácsot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #9152 Írta: Voice24
Voice24 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Még annyival egészíteném ki a kérdésemet, hogy a sima, rövid öblítés, amit a gép be- illetve kikapcsoláskor végez, meg amikor éppen megnyomjuk az öblítő gombot, az átöblíti mindenhol, ahol kávélerakódás lehet? Mert akkor talán megoldható a tisztítás, ha a tartályba teszek megfelelő vegyszeres vizet, és azzal többször egymás után végzek öblítést.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #9153 Írta: Kernet
Kernet válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok , adott két egyforma exprelia, de csak az egyik habosítja a tejet, mi lehet az oka ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #9154 Írta: raudenkranc
raudenkranc válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok,
Segítséget szeretnék kérni.
Siemens eq5 kávégépem nem érzékeli á kávébabot, pedig van benne. Mi lehet a hiba???
Előre is köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #9155 Írta: bogi
bogi válaszolt a következő témában: Delonghi Magnifica ESAM 3000 hiba (felkiáltó jel világít)
Tisztelt "Kávékorzó-sok" !
Delonghi Magnifica ESAM 3000 hibakeresésében kérném szíves sgítségetek!
A gép áram alá helyezés után a főzőfejet a felső holtpontra állítja. A bekapcsoló gomb megnyomása után pedig hibajelzést küld piros felkiáltójel világít, nem történik semmi a főzőegység a felső holtponton marad.
Kérem segítsetek mert nem találom a hiba okát!
Köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #9156 Írta: zoolee10
zoolee10 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Saeco minuto kávégépben a kazán pipacsőben merre kell állnia a rugónak, azaz merre tömít a végén lévő gumi? Vettem egy gépet és nem öblít, nem ad kávét. Hallom, hogy elindul a víz, de aztán a szivattyú hangja betompul. Leáll és kéri, hogy nyissam ki a gőz csapot. Így elengedi a nyomást. Majd ismét próbálkozik. A pipacsövet kivettem, de már eleve kiszereléskor is volt ott nyomás. A rugós szerepet megfordították és így működik. Most felfelé néz a gumis rész. De elvileg ez a gép még bontatlan volt. Idős házaspáré. Azért is adták el, mert nem adta a kávét. Megvételekor még épp leadott egy adagot lassan. Hazavittem, mindent kitisztítottam, de ugyanaz volt a jelenség. Most megfordítottam a pipacsőben a gumis végű rugót. Azóta működik. De akkor eddig hogyan működött?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.768 másodperc