KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
1 éve 9 hónapja #9595 Írta: Galgy
Galgy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Már megint baja van a Melitta solo gépemnek. Most olyat produkált, hogy bekapcsolás után semmit se csinál (nem öblít) csak villognak a kávészemek. A központi egységet alig bírtam kivenni, vissza már nem megy mert szerintem rossz pozícióban állt meg a meghajtóegység. Mi a probléma ilyenkor? A mikrokapcsolók (kimértek őket kapcsolnak), vagy valami megkopott és ezáltal később áll meg, vagy panel hiba? Valaki találkozott már ilyen hibával? Tanácstalan vagyok, ha valaki tudna segíteni jó lenne.Köszi,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #9596 Írta: realpopek
realpopek válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Saeco Minuto gépről lenne szó, kávékészítés közben durrant egy nagyot, és nem főzött több kávét. Szétszedtem és a kazán bevezetésénél lévő csövet vágta szét, a kazánt megnéztem lazán átmegy rajta a víz nincs benne dugulás. Kicseréltem a csövet, a kávét lefőzi de amikor elkezdi nyomni a vizet eléggé hangos, olyan mintha remegne a burkolat. Hol lehet a hiba? Köszönöm előre is a segítséget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 8 hónapja #9597 Írta: matuszbea
matuszbea válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
van egy siemens eq7 plusz kávéfőzőm.
Egyik napról a másikra eltűnt minden a kijelzőről.Főz kávét ha leindítom vakon,de bajba leszek a vízkőtelenítéssel mivel nem látom hova tekerem a programot.
Mi lehet a gond?
Érdemes ezt a hibát javíttatni?
Elektronika elég drága dolog.
Köszi a választ 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 5 hónapja #9598 Írta: HBS
HBS válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Nagy bajban vagyok és a segítségeteket kérném.
Hoztak hozzám 2 db Bosch Benvenuto Classic gépet. Kitakarítottam, bezsíroztam és összeszereltem őket, majd kávéfőzés közben a főzőegységből spriccel a kávé. Cseréltem tömítést a hengeren, szétszedtem és összeraktam újra, de továbbra is fentáll a probléma. Van valakinek valamilyen ötlete?
Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 5 hónapja #9599 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
A központi egyseg van megrepedve. Valoszinü a henger amiben az also dugattyu jar.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 4 hónapja #9600 Írta: Bobojsza
Bobojsza válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Van egy Xsmall kávéfőzőnk az utóbbi időben nem igazán jó kávét főz a kávéfőzőnk. Nem jó az íze.
Mindig vízkőtelenitve és zsírozva is volt. Mit kell még vele tenni ? Elvinni pl szervízbe be kell állíttatni?

Kösz előre is a válaszokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.516 másodperc