KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
2 éve 2 hónapja #9547 Írta: dtamas198
dtamas198 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Köszönöm szépen a segítséget. A problémám megoldódott. A daráló beállításával kezdtem, de az sajnos kevés volt. Ezután Robee tanácsára kicseréltem  a késeket és a daráló a legdurvább és a legfinomabb beállításon is maximum 10mp-et darál és megáll. Még egyszer köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #9548 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! van egy Jura micro 9-es gépem 2-es hibával. Több helyen az NTC hibát írták lehetséges oknak
. Ezt meg lehet oldani elektronikai boltból 200 ft-ból, vagy mindenképpen 5000Ft-os alkatrész csere?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 2 hónapja #9549 Írta: Robee
Robee válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szivesen!
Örülök, hogy sikerült!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 2 hónapja #9550 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Saeco Intelia 15-ös hiba kijavítására van valakinek ötlete? Hőbiztosítékok rendben. A hőbordán lévő triacot kicseréltem. Nem tudok stabil feszültséget mérni a bojler kábelen... A nagy zöld kondenzátor okozhatja? Van valakinek ötlete mi lehet a gond? Köszönettel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 2 hónapja #9551 Írta: alfagyuri
alfagyuri válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!Delonghi ecam 23.260 b kávéfőzőn hogy tudom állítani a kávé hőmérsékletét és a kikapcsolás időzítőt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 1 hónapja #9552 Írta: Sevi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.599 másodperc