KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 1 hónapja #9007 Írta: bkrisz 007
bkrisz 007 válaszolt a következő témában: Milyen kávégépet vegyek?
Üdv Mindenkinek !

Egy kisvárosi aprócska cukrászdát készülök venni és "rendbetenni". Az előző tulaj egy Jura Impressa XF50-ez használt és a vevőköre szerint elég pocsék volt a kávéja. Én nem szeretném ezt a hibát elkövetni, de tanácstalan vagyok, hogy milyen kávégépet vegyek, ha igazán finom kávét szeretnék felszolgálni. Naponta kb. 50-60 adag kávéval lehet kalkulálni. A gépre max. 500.000 Ft-ot tudok szánni. Mi a véleményetek? Lehet, hogy nem is kell cserélni a gépet, mert ez is képes tökéletes kávét főzni, csak minőségi kávé kell hozzá? Vagy azt mondjátok, hogy a tuti megoldás egy karos gép? Köszi a válaszokat előre is! Krisz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #9008 Írta: tlaszloist
tlaszloist válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdvözletem !
Segítségeteket kérem odea go ügyében. Hibajelzés: alsó felső villog. Daráló próbált indulni,de nem sikerült neki. KIszedtem a darálót, sztem eléggé tömve volt a kimenete. Kitisztítottam. Ki szeretném próbálni a motort direktben. Váltó 220 kell neki, vagy egyenirányított? Egy diódahíddal hajtanám meg, ha az utóbbi.

Előre is köszönöm a segítséget...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #9009 Írta: Sasi70
Sasi70 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Segítséget szeretnék kérni van egy Spidem Villa gépem lefőz egy kávét másodiknál már villog a piros megnéztem minden a helyén van van víz kávé kidobja a darált kávét és kezdi a dolgát és megint villog

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #9010 Írta: Sasi70
Sasi70 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Mindenki tanácsát szeretettel várom, mit tegyek segítsetek!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #9011 Írta: bogi
bogi válaszolt a következő témában: Saeco Odea go hibajelzés
Szervusztok! Kérem segítségetek egy Saeco Odea Go javításával kapcsolatban. A gépen a fűtőbetét lámpa világít és a gőzt jelző is . Úgy viselkedik mintha vizkőmentesítési ciklusban lenne. Nem tudok kilépni belőle, nem tudok kávéfőzést indítani.
Kérem szíves segítségetek, hol keressem a hibát. Üdv. Bogi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #9012 Írta: fancsa51
fancsa51 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Örömmel olvastam Cadillacv8 -tól a Delonghí kávémennyiség leírást ! Nekem is megoldást jelentett a Hall Jeladó vizsgálata ! Az én kávégépemben is szakadt volt az egyik kábelér . Viszont a hiba kijavítása után kávé nélkül - porkávé állásban - teszteltem ,de a " zacctartály telítettsége " miatt (LED világított !) nem "főzött kávét " ! Tettem bele kávét is ,és minden rendben volt ! Kérdés : A kávéhiányt valahogyan érzékeli porkávé esetén is ?
Köszönet a segítségért !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.557 másodperc