KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

Több
5 éve 6 hónapja #13453 Írta: Pfliegler
Pfliegler válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Köszönöm a választ!
Beszerzem a jó kávét és a jó őrlőt, és beszámolok az eredményről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #13454 Írta: Chuck
Chuck válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Írtam privátban

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #13455 Írta: Chuck
Chuck válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Egy Poemiát hogy lehet/kell Tersonettel zsírtalanítani?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #13456 Írta: Pfliegler
Pfliegler válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
A hétvégén beszereztem a megfelelő őrlőt (Hario Skerton) és így már meg tudom válaszolni a saját kérdésem :)
Ugyan azzal a kávéval (ami viszont már egy hónapja meg lett bontva a légmentes csomagolásból) megfelelő őrlővel már van krema és nincs égett íze sem a kávénak!
Közben a Kávétársaságtól rendeltem minőségi kávét is, így hamarosan minden adott lesz a tökéletes otthoni eszpresszózáshoz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #13457 Írta: szzozo
szzozo válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Sziasztok
Mint kávégépek között jártas embereket szeretnélek kérdezni titeket.
(Nyilván verébre ágyúval de, ) otthonra melyik gépet érdemesebb bevásárolni?! Egy (kb 2000 körül gyártott)Fiorenzato (E61) 1grouphead, v egy 1990 körüli La San Marco 85-16-1-est?? Azért csak kb adatok, mert még egyiket sem láttam élőben.
Javítástól/felújítástól nem ijedek meg

<= AliceClubIncontro :) , DeloghiMagnificaESAM3200, RossiRR45, LSM85-16G2, FiorenzatoFenice2G =>
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #13458 Írta: sztorok
sztorok válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
A La San Marconak szerintem sok literes a bojlere, ami sok elpazarolt kWh-t jelent. A Fiorenzato ha kis otthoni gép 1-1,5 literes HX vagy v sima bojlerrel, akkor az jobb választás otthonra.

TörökSzabi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.693 másodperc