KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

Több
15 éve 5 hónapja #19 Írta: admin
A múltkor pl. bemutató darabot láttam ennyiért, ami annyira nem rossz vételnek tűnik. A belépő kategóriában alternatíva lehet.

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #20 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: Társalgó
én asszem nem tudok menni. elég húzos lesz a hetem, mert vasárnap elutazok 10 napra... és emiatt sűrűsödik minden :angry:

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #21 Írta: admin
admin válaszolt a következő témában: Re: Társalgó
Mi kiszaladunk, értekezés lesz pár forgalmazóval, fotók, meg miegymás ;)

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #22 Írta: admin
Ide a kávéfőzőkkel kapcsolatos cikkek megvitatása jöhet.

SiD beszámolója alapján felkerült egy cikk a kínai kávéfőzőkről, amelyek kísértetiesen hasonlítanak a befutott modellekhez.

Vélemény? B)

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #23 Írta: admin
admin válaszolt a következő témában: A kávétesztek eredményeinek megvitatása
Ide jöhetnek a kávétesztekkel kapcsolatos vélemények, megjegyzések...

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #24 Írta: Pepppeee
Pepppeee válaszolt a következő témában: Válasz:A kávétesztek eredményeinek megvitatása
Nem kóstoltam még egyiket sem, így érdemben nem tudok hozzászólni, de színvonalas értékelések, átlátható rendszerben...

Mindenképp hasznos lesz, ha felkerül több teszt is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.515 másodperc