KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

PID

Több
8 éve 4 hónapja #1 Írta: Marco
PID téma létrehozva Marco által
Helló, szeretnék segítséget kérni . Gaggia baby be szeretnék pid et beépíteni. Sajnos már ott megakadtam hogy melyik fajtát vásároljam meg. Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #2 Írta: simi
simi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!

Olvastam a társalgóban is a dolgokat, ahogy blaze írta rex c100 ,sestos d1s szabályozók jó választások. Arra figyelj, hogy ne a legolcsóbbat vedd, mert az nagyon gyenge kópia, illetve SSR kimenete legyen és akkor az átkötéssel sem kell bajlódni. A neten van elég sok leírás a bekötésre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #3 Írta: Marco
Marco válaszolt a következő témában: PID
A amit kineztem kb 40 euró, de szerintem mind ugyan az csak mashonnanerkezik.

Screenshot_2015-11-23-21-10-19.jpg melléklet nem található


Adnak hozza ennyiért ssr-t és senzort is. Gondolom akkor csak van hozzá kimenet is? Legalabbis remelem! :
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #4 Írta: simi
simi válaszolt a következő témában: PID
Elég valószínű, ha adnak mellé SSR-t.
Amit elfelejtettem írni, hogy a hőelemen se baj, ha metrikus a menet. De ha van csőmenet vágód akkor az sem akadály... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #5 Írta: Marco
Marco válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Igen az még lényeges, köszi. Akkor megrendelem és kutatók a netet a bekotes miatt.
Felmerült bennem egy kérdés, át tudom rakni masik gépbe a Pid et? Mondjuk ha másikat veszek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #6 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: PID
Itt egy SESTOS kit, ebben benne minden és tized fokra tudod állítani

ebay.co.uk/itm/Dual-Digital-LED-PID-Temperature-Controller-K-Thermocouple-25A-SSR-/311484211192?hash=item4885e7dff8:g:UZAAAOSw3ydVooKm


Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.216 másodperc