KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

Több
11 éve 1 hónapja #61 Írta: lagoon79
lagoon79 válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
ha eladásra szánod, akkor sztem itthon is lenne rá érdeklődő. pl ha nem 380 voltos, akkor pl én :)

Brasilia Portofino T3 - Mazzer SJ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #62 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
A "szánom" az nem megfelelő szó. Vívódom. Egyre jobban kötődöm. De úgyis beszéltük anno, h kijössz egyszer pörkölni. Márciusban tutti nyúzni fogom. Ha van kedved, beugorhatsz.

Üdv!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #63 Írta: lagoon79
lagoon79 válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
köszi a "meghívást", szívesen!!!!!!

Brasilia Portofino T3 - Mazzer SJ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #64 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
Bonzsorni! Ecco bella macchina ....



plus.google.com/photos/10832196942948566.../5853701401843102321

Finito....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #65 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

thirdcrack írta: Bonzsorni! Ecco bella macchina ....



plus.google.com/photos/10832196942948566.../5853701401843102321

Finito....

Klassz lett, vagány. A ledes verzió engem eléggé rémiszt, kissé olyan svájci kuplerájos kinézetet ad a gépnek a ledekkel :)

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #66 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
"Klassz lett, vagány."

mille grazie.

"A ledes verzió engem eléggé rémiszt, kissé olyan svájci kuplerájos kinézetet ad a gépnek a ledekkel :)"

Döbbenet, hogy kikről derül ki, hogy kupiba járnak :). De hogy Svájban?! Még cseresznye, hogy kikapcsolható. Az előbbi tényen, azonban mit sem változtat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.183 másodperc