KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 4 hónapja #8935 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Egész nyugodtan mehet teljes fordulat, akár 3 teljes kört is lehet. Ezért mondtam, hogy gramm mérlegen mérni kellene, így látnád, hogy mennyi változás történt.
Ha most pl. nyit 6,5-grammot és te egy fél fordulatot tekertél, akkor most fog nyitni olyan 6,6-6,7 grammot, na a zaccpogácsán semmit nem fogsz észrevenni.

jancso1 írta:

natloz írta: Igen, egyre gondolunk. Csőrös fogóval lehet a legegyszerűbben állítani rajta.

Fél fordulatot tekertem. Semmi változás. Mennyit kell tekerni vajon, hogy többet daráljon? Nem akartam nagyon egyből, nehogy baj legyen.

jancso1 írta: Natloz
Ez egy sima kereszthornyú csavar amire gondolsz? Ezzel kell állítani az őrlés mennyiséget? Nem szemben van a kpe ajtóval, hanem oldalt.
Csak rövid nyelű csavarhúzó al férni hozzá. Más csavart nem látok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8936 Írta: jancso1
jancso1 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm!
Most ezt ki is próbálom!
És most bátor leszek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #8937 Írta: Zsocy
Zsocy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
"Kezdő", de lelkes kávézó vagyok. Eddig őrölt kávéból főztük a kávét, de jó ideje készülünk, hogy veszünk egy "darálós" kávégépet. Sajnos a keret most is véges max. 60.000 Ft.
Van olyan gép amit ajánlotok kezdésnek?
Használt felújított gépeket nézegetem, 6 hónap garanciával. Pl. ezt az oldalt: www.caffeclub.eu/hasznalt-kavefozok/?mobile=1
Minden tanácsot szívesen fogadok.
Köszi szépen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8938 Írta: Adamka86
Adamka86 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Helló, nekem egy delonghi primadonna esam 6600 as gépem van. A következő hibakódot hozza a gép less Coffee és darálás után nem főzi le a kávét. Valakinek ötlet hogy mi a baja?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8939 Írta: LaszloDobos
LaszloDobos válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, van egy delonghi Caffe Corso gépem, aminél a daráló nem indul el. Darálót lepróbáltam külön (gépből kiszedve), daráló teker, működik rendesen, tehát elektronika gondja lesz. Van valakinek kapcsolási rajza hozzá? Első blikkre a TY3 (T4 3570) triakot cseréltem, de továbbra sem jó. Valakinek egy gyors tipp, hogy mi szokott ezekben letérdelni? Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8940 Írta: kotovics
kotovics válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok
Saeco Syntia elektronikában van valaki aki nagyon képben van?
Hiba az, hogy mindig azt érzékeli hogy nincs benne kv bab a tartályban. Ha jól tudom azt figyeli, hogy adott idő alatt mennyit fordul a daráló, és ha túl sokat forog adott időn belül, azt Ő úgy veszi hogy a daráló üresen pörög, (könnyen jár).
Na most ez a gép minden darálás végén azt jelzi hogy kifogyott a kávébab a tartályból.
Darálót már komplett cseréltem, de nincs javulás. Valakinek valami konkrét tanács esetleg?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.931 másodperc