KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 4 hónapja #8899 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Célszerű darálás közben, főleg ha finomítod. De ugye lenyomod és úgy tekered?!?! Ha nem nyomod le akkor nem fog elfordulni. Igen, kb azt a szemcseméretet próbáld belőni. De azért ne egy davidoff finomságúra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8900 Írta: attila.kovács
attila.kovács válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Oké! Igen, lenyomom és úgy tekerem. Nagyobb szemcseméretre tudom is tekerni, csak kisebbre nem. Viszont darálás közben még nem próbáltam, most kiderül úgy megy-e. Régen amúgy állítgattam, és nem volt gond vele. Ez hogy nem tudom kisebb szemcseméretre állítani újdonság.
Majd a szemcseméretnél figyelek, hogy annyira apró ne legyen :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #8901 Írta: Kernet
Kernet válaszolt a következő témában: exprelia
Sziasztok, segítséget kérnék, kancsó ( tejtartó ) tisztításból nem tudok kilépni , sajna rossz tisztító progit indítottam, nincs tejtartály csatlakoztatva ... Exprelia, , a művelet nem megszakítható a leírás szerint, esetleg a szerviz menüből kiléptethető valahol ? köszi..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8902 Írta: attila.kovács
attila.kovács válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Luciu: Köszönöm szépen a segítséget! Este elmatattam a főzővel, és sikerült jól beállítani. Egyszer talán túl apróra is állítottam, mert már a darálás végén hallottam hogy nagyon fulladós hangja van a motornak. Kicsit nagyobbra állítottam, így már nem hallom ezt a fulladós zúgást a végén. A szemcseméret pedig elég apró, így megfelelően erős és cremás kávét főz a gép. Örök hálám kukk:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8903 Írta: Nyjózsef
Nyjózsef válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Szeretnék kérni egy kis segítséget.
Van egy Seaco primea ring Cappuccino kávégépem , azt vettem észre , hogy több vizet enged a kávéhoz mint ami be van állítva. Ezt nem mindig csinálja csak 4-5 kávé főzés után ,de egyre sűrűbben. Van ez a elöáztatás mód valamikor nem áztat csak folyik egyfolytában, de valamikor még kétszer kezd neki elöáztatni. Olyan mintha nem bírná összetömöriteni a kávét, így kétszer kezd neki és ezáltal dupla vízmennyiséget adagol. A kávé őrlés finomság jól be van állítva ,ha egyáltalán van köze hozzá .Csináltam teljes törlést újra indítást is ,most lett kicserélve a központi egységen a tömítés is ,minden 200.ik kávé útán elvégzem a vízkőtelenitést és a zsírzást a gép mindig karban van tartva. A szilikon zsír amit most vettem elég kemény sürű az elöző az lágyabb volt lehet,hogy az a baj nem megfelelő a zsír?

Elöre is köszönöm szépen a választ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8904 Írta: BSándor
BSándor válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Automata kávéfőzőt szeretnék venni 90k környékén. Fő szempontok: könnyen tisztítható legyen, erős kávé főzés és cappuccino készítés lehetősége, max 46cm magas.

Amit eddig kinéztem:
- DeLonghi ECAM 22110
- Krups EA8105

Esetleg mást ha tudtok ajánlani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.572 másodperc