KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 8 hónapja #8803 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia. A kávétovábbító hengert nem látod, csak ha szétszeded. Közvetlenül a darálóhoz csatlakozik és azon keresztül hull az őrölt kávé a központi egységbe. 95% hogy el van törve és az őrölt kávé egy részét visszanyomja a daráló motorhoz. Ha nincs kicserélve előbb utóbb a daráló is leéghet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #8804 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Elég gyakori hiba.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #8805 Írta: mihály.kelemen
mihály.kelemen válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
ÓÓ értem már. Akkor az egész kávéfőzőt szét kell szednem, hogy megnézzem hogy el van törve a kávé továbbító? Mennyire érdemes otthon neki esni? Nagyon szét kell robbantani az egészet, vagy nem vészes? Mert akkor szívem szerint ránéznék hogy mi a helyzet vele, marhajó kávéfőző, de azért nem akarok tízezres értékű szervizeket, csavarhúzózni én is tudok. ;D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #8806 Írta: mihály.kelemen
mihály.kelemen válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Ugye erről lenne szó? Szétkapom a gépet videó alapján és megnézem hogy törött e.

Illetve még egy dolog amit nem említettem hátha segít a hibában, hogy a zacc tároló melletti kis tárolóba tök sok vizet bele enged. Mikor bekapcsolom a gépet és csinál egy öblítés akkor is bele tol vagy 30-40ml vizet és kávé főzés után is ugyan így belenyomja. Ez normális?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #8807 Írta: mihály.kelemen
mihály.kelemen válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Azt a mocskos rohadt...


Akkor ha a kávé továbbító hengert cserélem szerinted a hibáim megszűnnek? Gyenge kávé, taknyos vizes állagú kávé zacc, csomó víz beengedése a zacc tároló mellé stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #8808 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Elég valószínű, hogy jó lesz. De egy alapos vízkőtelenítés sem árt neki. Az O-gyűrűket cseréld ki és a kpe legyen tiszta és bezsírozva. A darálót is pucold ki rendesen a kerámiakéseket is. Kompresszorral szoktam kifújni a kávét a motor forgórészéből, a szénkeféknél. Csoda hogy nem égett le...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.624 másodperc