KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 10 hónapja #8749 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

tamás.simon írta: Kedves fórumozók!
Segítséget kérnék egy saeco odea giroval kapcsolatban ami kpe alaphelyzetbe állással küzd!
A fogaskerék párt beállítottam a gyári helyére... elindul a felső mikrokapcsoloig ami meg is váltja az irányt majd elindul vissza de kb. 2 másodperc után megáll és hibajelzés! Szerviz menüből vissza állítom alapra és ismét ezt csinálja. Mi lehet a gond?
Előre is köszönöm


Szia!

Nagy valószínűséggel hibás a procis panel.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #8750 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Krupiz írta: Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy egy Saeco Vienna Digitalnal kb. mi a gyári alacsony vízszint a tartályban aminél jelez, hogy tölteni kell. Jelenleg ami nálam van Vienna, az kb. már fél tartálynál azt jelzi, hogy tölteni kellen. Úszót kell cserélni?


Szia!

Ha rendesen van berakva az úszómágnes és a reed relé is a helyén van, akkor egy másik mágnes kell bele.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #8751 Írta: Krupiz
Krupiz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszi Secondbolt! Az úszón ki lehet külön cserélni a mágnest? Én csak komplett úszót találtam, az gondolom mágnessal együtt van. Valamint azt kérdezném, hogy az úszóház tetején ami van kupak, milyen technikával távolítható el? Próbálgattam, de nagyon úgy tűnik, mintha be lenne ragasztva. Jobban nem mertem feszegetni, nehogy eltörjem, megrepesszem az egész tartályt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #8752 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
A ragasztott tetejűeket sajnos úgy kell kiimádkozni..... ::tan::
Mágnest nem érdemes cserélgetni, komplett úszó kell bele.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #8753 Írta: Krupiz
Krupiz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
A "kiimádkozás" mit jelent? Megmarad a tartály és a dugó is, és újra visszatehető, vagy a dugót feláldozva, azt ki kell "faragni" a tartályból?

secondbolt írta: A ragasztott tetejűeket sajnos úgy kell kiimádkozni..... ::tan::
Mágnest nem érdemes cserélgetni, komplett úszó kell bele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #8754 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Finoman kopogtatni, esetleg késpengét kell benyomni a tartály és a dugó közé.
Dremellel leszedni a dugó peremét és akkor kifeszegetni....
Közben lehet imádkozni hogy jöjjön ki, és a tartály ne törjön össze.
Egyébként a dugó 400 Ft, a mágnes 1900 Ft a Cady-nél.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.596 másodperc