KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

Több
15 éve 7 hónapja #187 Írta: Bialetti
Bialetti válaszolt a következő témában: Re: Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?
Sziasztok!

Ezen az oldalon olvastam, hogy nálunk is lehet kapni a Bialetti Mukka Expresst.
De hol?
Mindenütt kerestem, de csak vaterás és tesz-veszes oldalon hirdetnek használtat.

Ha valaki tudja, hol lehetne megvenni .....

Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #188 Írta: admin
[answer author=Bialetti link=topic=43.msg926#msg926 msg=926][/answer]

A legjobban vaterás, tesz-vesz, ebay-es oldalon találsz, én a múltkor újakat is láttam. "Elméletileg" van itthoni forgalmazója is, de nekem sem sikerült rálelni.

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #189 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Re: Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?
[answer author=Bialetti link=topic=43.msg926#msg926 msg=926][/answer]
Kátay-t tudom, hogy forgalmazta. Bialettit még Corában is hallottam hogy lehetett kapni, csak az lehet hogy nem a Mukka volt. Az ebay-en van új is, soxor láttam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #190 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Re: Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?
[answer author=Monyesz link=topic=43.msg935#msg935 msg=935][/answer]
80eurobol megáll szállítással együtt:
cgi.ebay.de/Bialetti-Mukka-Express-Cappu...C39%3A1%7C240%3A1318

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #191 Írta: blaze
[answer author=Monyesz link=topic=43.msg936#msg936 msg=936][/answer]
az azert nem gyenge penz egy ilyenert huhh  :-X

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #192 Írta: admin
[answer author=blaze link=topic=43.msg938#msg938 msg=938][/answer]
Nemrég a vaterán láttam 3000 forint körül vadi újat ;)

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.611 másodperc