Kávé Kávéfőző Kávékapszula Kávédaráló Kávékereső

Minden egy helyen a kávéról...
Kávétesztek, kávégép bemutatók, kávéház ismertetők, fórum, hírek, érdekességek - nem csak kávészakértőknek! kávé kávéfőző kávédaráló eszpresszó kapucsínó
Home Kávémagazin Reggeli Kávé Kókuszdiószüret és kávékóstoló a Pálmaházban

Please update your Flash Player to view content.


Kókuszdiószüret és kávékóstoló a Pálmaházban

E-mail Nyomtatás
Olvasóink értékelése: / 0
ElégtelenKitűnő 
kávékóstoló a füvészkertbenHamisítatlan trópusi hangulatot varázsolnak a Füvészkertbe a növénygyujtemény házigazdái a hétvégén: a különleges növények piacán kedvezo áron lehet majd vásárolni egzotikus gyümölcsöket, méghozzá olyanokat, amelyeket sehol sem lehet látni Magyarországon.

November 8-án és 9-én a földszinti termekben különleges kávékat, csokoládékat és ritka ceyloni teákat lehet megkóstolni és megvásárolni.
A gyerekek kókuszdiót szüretelhetnek a Pálmaházban, valamint gyümölcsfelismerő versenyen mérhetik össze tudásukat. A Kávé-Tea-Kakaó Ház a kisebbek körében is népszerű lesz.
A felnőttek is bizonyára érdeklődéssel hallgatják azokat az előadásokat, amelyeken szakemberek számolnak be a távoli egzotikus tájakon tett útjukról.

A kastélyépület emeleti kiállítótermében a gödöllői Szent István Egyetem jóvoltából kiállításon ismerkedhetnek meg a látogatók a trópusok hihetetlen gazdagságú növényvilágával.

Forrás: MTI


ShareOszd meg másokkal is:
Add a Facebook-hoz Add az iWiW-hez Add a Twitter-hez Add a Startlaphoz Add a Google Reader-hez
Elolvasva : 408 alkalommal  

You have no rights to post comments

Please update your Flash Player to view content.


Please update your Flash Player to view content.



kávéshop
kávékereső
kávézó kereső
kávélexikon
Kávékorzó youtube csatorna
Kávékorzó youtube csatorna

Lájkolj minket!

Please update your Flash Player to view content.

Ki van itt?

Oldalainkat 296 vendég és 3 tag böngészi

Kávékorzó tagok

  • 1715 Regisztrált
  • 0 Ma
  • 1 Ezen a héten
  • 98 Ebben a hónapban
  • Legutoljára: HIJ

Please update your Flash Player to view content.

Please update your Flash Player to view content.

Az én kávésarkom