KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Brikka

Több
10 éve 6 hónapja #1 Írta: csizmask
Brikka téma létrehozva csizmask által
Kedves Kávéfanok!
Segítségeteket/tanácsotokat szeretném kérni Brikka-ügyben.
Vettem egyet. Az összecsavarozásnál csurgott belőle a lé, dőlt a gőz, ihatatlanul keserű löttyöt főzött le a szelep felcsapódása nélkül! Visszavittem. Az eladó előkapott egy kis gázégőt, kipróbálta a készülékemet, neki is ugyanazt produkálta. Kaptam helyette másikat. Még ott a boltban kértem, hogy próbáljuk ki azt is, de az eladó lebeszélt azzal, hogy ki van zárva, hogy két selejtes készülék is legyen a boltban és mind a kettő hozzám kerüljön! Meggyőzött. Hazahoztam az új Brikkát.
Na, ennek már felmegy a szelepe, egész jó kis kávék jönnek belőle (bár még mindig keserűbbek, mint szeretném, de sok tejjel már élvezhetőek), de az összecsavarozásnál ez is csöpög, bugyborékol... A Brikkának így kell viselkednie, vagy tényleg megkaptam "a másik" selejtet is? Köszönöm előre is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #2 Írta: noss
noss válaszolt a következő témában: Brikka
Tipushibáról van szó. A gyártást áthelyezték az olaszoktól a románokhoz, azóta rengeteg a selejt. A gyártót mindez nem igazán érdekli, ezért itthon van olyan neves cég, ami felhagyott a forgalmazásával. Az arány simán lehetett 10-ből 8 hibás, már amelyik dobozba volt egyáltalán termék. :eek: :-
Jó hír viszont, hogy némi csiszolással helyrepofozható. Keress rá ha még érdekel, vmikor olvastam hazai blogban róla...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.122 másodperc