KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Luigi gépműhelye

Több
12 éve 6 hónapja #199 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Sirleslie link=topic=302.msg33377#msg33377 msg=33377][/answer]
Nincs mit! Kérdezz ha elakadsz, bár nem vagyok egy elektronikai guru!  :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja - 11 éve 10 hónapja #200 Írta: attilio
attilio válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
kukk:) BUÉK  ;D

Luigi! igaz SiD- el már nyomozgattunk ez ügyben de hátha Te mint Butterfly-os szaki többet tudnál...

SiD és én már cseréltük az E61 fej majdnem minden szelepét, rudazatát...

a csapolókar tengelyét szintén szeretném: (használható de ha már minden cserélve lett... :P )

lh5.googleusercontent.com/-rB8BYZAl3GE/T...00/2012_02170008.JPG

Te esetleg tudod, hogy ez mennyire tipus specifikus méretű?
mert a szelepemelő rudakból is volt amit méretre kellett esztergálni (túlméretes/általános méretű volt az expolygonnál)

Ez azonban a menetes rész és a bemarások miatt fix hosszúságú (gondolom én)

szóval ezt honnan érdemes beszerezni? ::) Te tudsz hozzá rendelni?

breaking news: ezt találtam... már csak a méret/profil a kérdés ::)
www.danetti.hu/index.form.php?p=form&productid=22083

QM0650, LaPavoni Euripiccola 64', Faema Family 83' PID, Faema Urania 56', Mazzer Robur, ...AP, BB, Iwaki, Zassi. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #201 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=attilio link=topic=302.msg39496#msg39496 msg=39496][/answer]
Tudnék, de nincs raktáron csak nagyon általános alkatrész és tömítések. Baromi drága ha csak ezt kérem, mert a szállítás nagyon megdobja, az olasz nem adja fel sima postával. Akkor lenne érdemes rendlni ha egyébként is jön be gép vagy valami. Ammeg nem tudom mikor lesz.

Én passzolom, hogy a Danettinél milyen van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #202 Írta: attilio
attilio válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=302.msg39798#msg39798 msg=39798][/answer]

köszi!
gondolom amit Te tudnál szerezni az a gyári alkatrész (méret/minőség)...
szerencsére nem sürgős, tehát ha lenne valami rendelés akkor légyszi ezt hozzácsapni!
bdown
(mire ideér addig megpróbálom ezt elkoptatni  ::rohog:: )

QM0650, LaPavoni Euripiccola 64', Faema Family 83' PID, Faema Urania 56', Mazzer Robur, ...AP, BB, Iwaki, Zassi. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #203 Írta: coffepartner
coffepartner válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
Üdvözlet a forumozóknak.
Új vagyok itt ezért kmindenkitől türelmet kérnék elsősorban
A problémám a következő: felújítás alatt van egy La SanMarco 95-23-as Gép. A gép üzembehelyezéskor azonnal megnyitja a forróvíz adagoló szelepet. A fűtése megy, de a kávégombokra egyáltalán nem reagál. Lehetséges hogy, ha állandóan vezérelve van valamilyen okból a szelep akkor más nem működik rajta? Nem zárlatos természetesen, azt megnéztem. Lehetséges hogy, valamelyik IC nem működik megfelelően? A relék kimérve, minden O.K.
A gép amikor hozzám került és megbontottam, az elektronikában a memoriamodul nem volt rendesen a helyén. Visszaraktam de sajna nem jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #204 Írta: Chuck
Chuck válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
A Gaggia Classicba milyen réz kazán/bojler szerelhető?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.317 másodperc