KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 8 hónapja #8809 Írta: mihály.kelemen
mihály.kelemen válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szuper köszönöm akkor ezeket a lépéseket megcsinálom. Sűrített levegő sprayel fújtam ki furcsa mód a motorban nem igazán volt.

Még valami a kpe egységemből hiányzik a habosító golyó és a rugója, ezek mennyire kritikus alkatrészek? Mert vagy 5000ft a netről az a két semmiség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #8810 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia. Ahhoz hogy jó krémes kávét főzzön kell bele! De ott ne vedd meg! Innen: expolygon.hu/webshop/saeco-vienna/9991-168-szelepgomb-rugo . Itt 400 a golyó és 76 Ft rugó. Innen vegyél alkatrészeket, bár nincs nekik minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #8811 Írta: mihály.kelemen
mihály.kelemen válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szuper köszi a linket. Ha már egyszer rendelek van még bármi amit érdemes cserélni? Akkor egy adag tömítést rendelek mindenhova, a hengert is cserélem, meg akkor a szelepgolyó+rugó. Valamit még érdemes cserélni ami nem vészes tétel és elöregedhetett már?

Fú látom van rengeteg féle tömítés. Amit tudok az a KPE egységen lévő nagy narancssárga, és ahol a vizet nyomja be ott két kicsi narancssárga, van még bárhol amit érdemes cserélni? A két kicsi narancssárga attól széthullott hogy leszedtem szóval elég viseltes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #8812 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia. Hát a vízcsapban van még 5 db, de ha nincs folyás körülötte és a gőzcsap sem csöpög főzés közben akkor még bírják. De ha már így szétszedted én azokat is kicserélném.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #8813 Írta: mihály.kelemen
mihály.kelemen válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Rendben köszönöm, mindent berendeltem a héten remélem össze is tudom rakni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #8814 Írta: kotovics
kotovics válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok
Valaki találkozott már olyannal, hogy saeco minuto bekapcsolás után azonnal vízkőmentesítő programban van, és több tartály víz átnyomatása után sem végez vele.
A kérdés hogy hogyan lehet kilépni belőle, illetve lehet -e esetleg resetelni valahogy az egész gépet?
Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.448 másodperc