KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 9 hónapja #8773 Írta: marvid
marvid válaszolt a következő témában: segítség kérés
Köszönöm szépen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #8774 Írta: Szekelylaci
Szekelylaci válaszolt a következő témában: Aeg
Sziasztok!

Aeg cf100-hoz (jura belsös) csavart kazánoshoz nincs véletlenül valakinek kazán teteje? Az a spiater kellene... Előre is köszönöm a válaszokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #8775 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

tamás.simon írta: Üdv.
Odea Go -val kapcsolatban lenne egy kérdésem! A bal oldalon a víztartály tetejére enged forró tiszta vizet. Az ön tesztnél már jelentkezik is... szétszedtem és azt látom hogy a gőzcsap szilikon csövén jön a víz vagyis körülötte vizes! A gőzcsapot szétszedtem tömítések jók zár rendesen. Oda a túlnyomás szelep bedolgozhat? Előre is köszönöm


Szia!

A túlnyomás szelep a szivattyú végén van, és ha az lenne a bűnös, akkor hideg vizet nyomna a tetőre.
Mivel meleg a víz a kazán után kell megnézni a vízhálózatot, lebontott bal oldali borítás mellett.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #8776 Írta: TiborCsaki
TiborCsaki válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Automata kávéfőző gépet szeretnék vásárolni már jó ideje, és meg is van a jelölt: DeLonghi ECAM 350.75. Alapvetően minden paraméterben megfelelő, méretben is, esztétikus, már sikerült kóstolni is, stb.
Egy kérdésre nem kaptam eddig sehol megnyugtató választ. Én szeretem, ha reggel amikor felkelek, megnyomom a gombot, és jön a kávé, darálás, illat, stb. Viszont az nem derült ki, hogy ha energiatakarékos módban van éjszakára (bár arról nem volt sok info, pontosan ez mit is takar, lehet csak a vizet melegíti lassabban?), akkor kb. a gombnyomástól mennyi idő, mire lejön a kávé, plusz ilyenkor is tisztítással indul-e, vagy az csak ki-be kapcsoláskor van? Délután-estefelé ez már nem zavaró, akkor nyugodtan ki is kapcsolhatom, de a reggelek kritikusak :) Van ezzel valakinek tapasztalata?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #8777 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Aeg

Szekelylaci írta: Sziasztok!

Aeg cf100-hoz (jura belsös) csavart kazánoshoz nincs véletlenül valakinek kazán teteje? Az a spiater kellene... Előre is köszönöm a válaszokat!

a jófogáson van egy csongrádi srác Ő gyárt rozsdamentes anyagból ilyen tetőket.5ezer ft. körül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #8778 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
soha nem vennék delonghit... ez a saját véleményem. én akkor is felújított (vagy újat) ,garanciával Jura tipusú kávéfőzőt vennék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.613 másodperc