Menu
Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

Téma: Automata kávéfőzők

Automata kávéfőzők 1 hete 3 napja #8767

Vettem egy Saeco Magic Family főzőt. Hát eléggé lelakott állapotban volt, mostanra kitakarítottam a darálót, kpe-t, és még a kifolyó csövet is, mert bele volt "aszfaltosodva" a kávé. Lefőzi a kávét, de van egy gondom vele. A darálás végeztével azonnal indul a szivattyú is. Nem várja meg a tömörítés végét, hanem egyből nyomja a vizet. Gondolom ez az oka, hogy a zacc eléggé vizes, szétomlós. A másik, hogy a darálás elég sokáig tart. Takarításkor megnéztem a késeket, amik szemre eléggé kopottak. Azt gondolom ezért is tart soká a darálás. A kisebbik gondom, hogy ezen nem találok kávé mennyiség állítási lehetőséget. Nem tudom lehet ezt valahol állítani, mert a daráló alatt az ajó mögötti részen nincs állító kar. Minden segítséget örömmel fogadok:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

segítség kérés 1 hete 3 napja #8768

Vienna digital főzőm zaccfiókjában egyre több a víz a nagy tömítést kicseréltem ugyan az.Tudna valaki segíteni?Köszi

Automata kávéfőzők 1 hete 1 napja #8769

Köszönöm, megejtjük a karbantartást. De ettől függetlenül érdekelne a véleményed a mostani Bosch gépekről. Vállalhatók?

Automata kávéfőzők 1 hete 18 órája #8770

Voice24 beküldte:
Köszönöm, megejtjük a karbantartást. De ettől függetlenül érdekelne a véleményed a mostani Bosch gépekről. Vállalhatók?

Még nem ittam jó kávét egyik nálam járt Bosch gépből sem.
Biztos van olyan amelyik jó kávét készít, de azt nem hozzám hozták javításra. ::rohog::
"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

segítség kérés 1 hete 18 órája #8771

marvid beküldte:
Vienna digital főzőm zaccfiókjában egyre több a víz a nagy tömítést kicseréltem ugyan az.Tudna valaki segíteni?Köszi

Szia!
Kinyitod az ajtót, az ajtómikrót zárod és elindítod a főzést. Nyitott ajtó mellett egy lámpával megvilágítod a KPE bal oldalát, és meglátod hogy honnan folyik a víz a zaccfiókba.
"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Automata kávéfőzők 6 napja 19 órája #8772

Üdv.
Odea Go -val kapcsolatban lenne egy kérdésem! A bal oldalon a víztartály tetejére enged forró tiszta vizet. Az ön tesztnél már jelentkezik is... szétszedtem és azt látom hogy a gőzcsap szilikon csövén jön a víz vagyis körülötte vizes! A gőzcsapot szétszedtem tömítések jók zár rendesen. Oda a túlnyomás szelep bedolgozhat? Előre is köszönöm
Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.253 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Támogató partnereink

althaus teabristot kávébwt vízkezelési technológiákcarraro kávécellini kávécorso veronaexpolygon kávégép alkatrészek, kávéfőzők, kávédarálókgaggia momentigoppion caffeilly caffe Kávébár Bazár - KávéfórumKapucziner Kávémanufaktúraluckycap kávémaromas kávémahlkönig kávédarálók    molinari kávénaturalmix Nespresso pacificaffe kávé pallyotz kávé pannon kávépasco kávépascucci kávépellinisaeco sagevaldocafe