KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 10 hónapja #8725 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Horatio írta: Sziasztok! Saeco Vienna Digital darálójába kellene szénkefe. Van valakinek eladó, vagy esetleg tudja, hogy milyen anyagminőségű kell bele?


Szia!

Megméred a méretét a réginek, és autósboltban kapsz hozzá bronzkefét. Ha kissé nagyobbat kapsz, akkor csiszolóvászon segítségével méretre csiszolod.
8 mm hosszú legyen.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #8726 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Köszi.
Megpróbálom a hétvégén, mert felületes voltam, mivel csak a hajtást cseréltem ki, az örlőegységet nem szedtem szét hanyag módon.
Üdv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #8727 Írta: dtamas198
dtamas198 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm szépen a gyors választ. próbálok keresni hozzá használati útmutatót. A folyamatosan világító vizkomentesites és a gőz funkció lámpára nincs valami ötleted.
Előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #8728 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

dtamas198 írta: Köszönöm szépen a gyors választ. próbálok keresni hozzá használati útmutatót. A folyamatosan világító vizkomentesites és a gőz funkció lámpára nincs valami ötleted.
Előre is köszönöm.

Hosszan nyomva tartod a vízcsepp gombot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #8729 Írta: BöPö
BöPö válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm a választ. Az őrlésfinomság középre van állítva. Szerinted egy újabb vízkőtelenítés segíthet? A régi gépemet mindig citromsavval mosattam át. Ehhez vásárláskor adtak pár zacskó vízkőoldót, lehet ebben van a hiba?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #8730 Írta: dtamas198
dtamas198 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Meg oldódott a problémám a 2012 46 hét után gyártott Saeco Odea Go kávéfőzők már rendelkeznek vízkőtelenítő programmal. Ha a program megszakad a kávéfőző nem használható addig amíg a programot teljesen nem futtatjuk végig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.552 másodperc