KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 3 hete #8605 Írta: marvid
marvid válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Segítséget szeretnék kérni,saeco incanto s-class főzője van a Fiamnak, a kávét szépen főzi,forró vizet csak csorgatja,próbáltam vízkőteleníteni,de nem nagyon adja a vizet.
esetleg ha kaphatnék tanácsot mielőtt szervízhez fordulnék,megköszönném.
elvesztették költözés közben a gőz csövet,már erre is gondoltam

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #8606 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Én a krupsokhoz nem értek. Teljesen más mint a többi. Mostanság a saecot sem dicsérném nagyon.....amióta philips. A jura f70 gépem még mindig jobbat főz jó pár saeconál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #8607 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
marvid. szét kell szedni a kazánt és ki kell savazni,új tömítések és kész. az biztos,hogy az új krupsok nem jók semmire...láttam az egyik multinál kirakva akciós készleten,új,dobozban 45ezerért. én is jurát vagy jura belsős régi krupsokat szeretek javítani,használni. de ezek még nem a "dizányra" lettek felépítve. az új jurákban is belül az van ami több mint 20 éve..csak a "dizány" más...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #8608 Írta: Szekelylaci
Szekelylaci válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hali. Köszi először is a választ! Sajnos még mindíg nem jó. Gyári kapcsolóm nincs itthon, de kimérve működik és a vezeték sem szakadt elvileg, de mivel ilyen szarul vannak ezek kitalálva, működés közben nem tudtam ellenőrizni. Hol keressem még a hibát? Köszi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #8609 Írta: tartamas
tartamas válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
sziasztok
Van egy Delonghi Magnifica ESAM 4200.S típusú gépem, olyan gond van vele, hogy bekapcsolom, villog együtt az egyes, ill. a kettes kávé zöld led, ami azt jelenti, hogy elkezdődött a fűtés, közben a központi egység felmegy teljesen, mikrokapcsolót benyomja és ez az állapot marad. Közbe néztem a teljesítményfelvételt, az kb 1 másodperces ki-be kapcsolásokkal 650Watt körül kapcsolgat. Mintha nem érzékelné, hogy elértre a hőmérsékletet. Ha közben bekapcsolom a forróvizadagolót, az működik. A hőszenzort megnéztem, hidegen 140Kohm az ellenállása, nem tudom, hogy mi lehet a gond. Amikor kikapcsolom, akkor a központi egység szépen visszamegy a helyére.
Ha esetleg tudnátok segíteni, azt megköszönném

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #8610 Írta: ipcim
ipcim válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Tiszteletem!
Saeco Odea Go saját kávéfőzőgép bekapcsoláskor sűrűn villog a jobboldali felkiáltójel hibajelzés, megmozdítja a főző egységet egy kicsit és utána nem fut le az önteszt. Kb 3 hete el kezdett eldugulni, egyre kevesebb vizet tudott kipréselni magából és egyre többet eresztett maga alá. Szétszedtem, a bojlert, a szelepeket, a szivattyút, gőzölőcsapot vízkőtlenítettem, tömítéseket kicseréltem a KPE egységben is. Több helyen el volt dugulva, a bilincseknél meg eresztett. A biztonsági szelep a szivattyú nyomóágán be volt rohadva, újat vettem bele. Összerakás után ez első tesztnél el kezdett a piros felkiáltójel sűrűn villogni. A szervíz leírásben szereplő reed reléket és átfolyásmérőt ellenőriztem, az átfolyásmérő is döglött lett. Kicseréltem, de a villogás megmaradt és a gőzőlő csap nyitásakor nem indul el automatikusan a szivattyú. Szervíz teszt módban működik a szivattyú, a kazán fűt, de nem pulzál, csak forróvizet nyom. Segítséget kérnék, hogy merre induljak?
Péter

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.924 másodperc