KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 1 hónapja #8569 Írta: Zacc001
Zacc001 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Ne vegyél olyat ami áll egy ideje vagy hibás. Csak a baj lesz vele. Olyat érdemes venni ami szervizelt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #8570 Írta: jockey67
jockey67 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szeretném megkérdezni, mert már teljesen megkeveredtem. Van egy Saeco incanto HD8911 kávéfőzőm és a leírásnál, nekem nem egyértelmű, az még oké hogy a durva darálásnál gyengébb a kávé, finomabb darálásnál erősebb a kávé, de nem tudom, hogy a szemeket hogyan kell állítani. Minél nagyobb szemre állítom annál finomabb az örlés,tehát erősebb lesz a kávé? Én úgy tudtam, hogy minél kisebb szemre állítom, annál finomabb az őrlés, tehát erősebb a kávé. Válaszotokat előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #8571 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Minél kisebb szemre állítod annál finomabb lesz az őrlemény, vagyis erősebb a kávé.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #8572 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Segítség kérés
szia JenőStenczer! a krups orchestro érdekelne hogy ne álljon ott a garázsban..?! várom válaszod! Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #8573 Írta: zeti
zeti válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
SBS crema szelep a Talea és egyéb típusoknál hogyan szabályozható? Látom hogy van a KPE-n egy szabályozható membrános szelep, de mi a mechanizmusa, ha berakom a KPE-t akkor beleilleszkedik valamibe a szelep háromágú forgatható része és azt lehet az előlapon tekergetni, vagy az még egy plusz szelep amivel a lefolyás sebességét lehet korlátozni?
Xsmallnál csak egy 32mm-es rugó meg egy üveggolyó van, fix (és gyors) a lefolyás. Lehetne Talea crema szeleppel javítani ezen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #8574 Írta: barkzso
barkzso válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Ismét megszorultam :D Van egy újabb Talea Touch Plus (V2?) gépem és gyakorlatilag nem jön ki belőle se a kávé, se az öblítésnél a víz. Hibát nem ír ki rá. A KPE a neten található videó szerint teljesen szétszerelve kitakarítva. A másik gépeim (Talea Touch Plus V2, Talea Ring Plus V2) KPE-jével tökéletesen öblít és lefőzi a kávét. Viszont! Most itt olvasgatva feltűnt, hogy ennek a KPE-jének tetején (amivel nem főz egyébként egyik gépem se) nem az a krémesítős idom van:
cdn3.bigcommerce.com/s-2zc050q2/products...1785.500.750.jpg?c=2
Hanem ez:
ssli.ebayimg.com/images/g/w3IAAOSwaDZaoqgP/s-l640.jpg
Ez lehet probléma?

"Az élet túl rövid ahhoz, hogy rossz kávét igyunk"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.150 másodperc