KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 10 hónapja #8083 Írta: Vasipeti
Vasipeti válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Tudna segíteni valaki ezeknek a beazonosításában, hogy milyen géphez valók és kb milyen értéket képviselnek? Szívesen elengedném a kezüket valami normális áron.
Előre is köszönöm!

KVcsepptlca1.jpeg melléklet nem található



KVcsepptlca2.jpeg melléklet nem található

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8084 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
az alsó képen kis egy karos jura classic 100-hoz való csepptálcák vannak valószínű, van ilyen gép saeco név alatt is. Épp ma javítottam ilyen fincsiséget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8085 Írta: oszy
oszy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Van valakinek véleménye erről a kávéfőzőről? Érdemes leváltani egy régebbi Saeco HD8753-at?
Krups EA82F810

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8086 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Tudom,izlések és pofonok de én semmiféleképp nem váltanám le egy mai Krups gyártmányra...Soha!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8087 Írta: Jenci
Jenci válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok.
Nincs véletlen valakinek bontva gastro profi 2 es gépe? A kpe meghajtó motoron található vezérlés kellene.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8088 Írta: LaszloDobos
LaszloDobos válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok,
van egy Saeco Odea Girom, amit egy tartálytöltés után nem tudok légteleníteni, nem folyik át rajta semmi, belefullad. Szédszed, pucol, stb, továbbra sem, mire rájöttem, hogy a márnesszelep nem nyit, s ott fullad bele. A dolog szépséghibája az, hogy test módban tudom működtetni, szépen kattog és mozog, viszont saját maga nem nyit ki, mikor kellene. 5let? Előre is köszönöm a válaszaitokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.385 másodperc